Neurologija

Sy lumbosacrale

Adrijana

Imam 26 god. prije 2 god. diagnosticirano mi je Lumboischialgia lat.sin. Na snimci lumb.kralj. vidljiva je održana lordoza, dekstrokonveksna skolioza te hondroza segmenata L3-L4.Nakon svih ljekova i vježbi stanje se poboljšalo. Dan danas radim barem 3 x tj. vjezbe, ali svejedno su svkodnevno prisutni lagani bolovi čak i prilikom odmora. Molila bih vas za vaše mišljne što dalje napravit?
Unaprijed hvala.

Prof. dr. sc. Vida Demarin, dr. med

Poštovana,
Vježbe su svakako najbolji lijek protiv bolova u mišično-koštanom sustavu. Ali, s obzirom na mladu životnu dob i bolove za koje navodite da traju usprkos lijekovima i vježbama savjetujem vam da ipak obavite pregled kod neurologa i specijaliste za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju radi najučinkovitijeg liječenja prilagođenog baš vašim potrebama.