Neurologija

HITNO-POTREBA ZA SPAVANJEM

ANTUN

OD 24 SATA GOTOVO BAREM 16 SAT MI SE IZRAZITO SPAVA , NAJVIŠE DANJU, KAD JEDNOSTAVNO OSLABIM I MORAM SPAVATI, TO MI TRAJE VEC DUZŽE VRIJEME ALI MI SE VU ZADNJIH PAR GODINA POGORŠALO, NAVRŠIO SAM 30 GODINA, UZ DNEVNI SAN IMAM I REALNO ZASTRAŠUJUČE SNOVE, SVI MI GOVORE DA SAM LIJENČINA I SPAVALICA, ALI JA JEDNOSTAVNO OD DOSADE ILI NEZAINTERESIRANOSTI OSLABIM, PRILEGNEM I ZASPEM.
MOLIM VAS POMOZITE MI I UPUTITE ME

prof. dr. Zlatko Trkanjec

Na zalost, na ovaj nacin nije moguce zakljuciti koji bi mogao biti uzrok Vasim tegobama jer postoji mnostvo uzroka pojacane pospanosti. Preporucljivo bi bilo da se javiti svom lijecniku koji ce Vas uputiti na potrebne pretrage kako bi se otkrio uzrok Vasih tegoba.