Neurologija

neuobičajena molba

korna

Studentica sam 3. godine Visoke zdravstvene škole - smjer fizioterapija. Iz predmeta Fizioterapija u neurologiji dobila sam zadatak obraditi jednu neurološku bolest sa osvrtom na fizioterapijski pristup. Možete li mi preporučiti temu, i eventualno literaturu. Hvala

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Možete pokušati obraditi fizioterapiju jedne od najčešćih neuroloških bolesti – moždanog udara. O moždanom udaru možete pročitati tekst objavljen na ovim stranicama, a u svakoj knjizi o neurologiji opisan je i moždani udar.