Neurologija

Stugeron

Ana

Diagnoza vratnih krvnih žila: smanjena elastičnost i povišen tonus krvnih žila, pa me sad zanoma koje lijekove bi trebala koristiti, s obzirom da Stugeron (takve sam iinformacije dobila ) nije od neke koristi,i da li se tako stanje može izliječi ti s obzirom da imam samo 25 godina

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Ako nemate nikakvih smetnji, sam nalaz smanjene elastičnosti i povišenog tonusa krvnih žila ne bi trebao zahtijevati nužno neko posebno liječenje. Za lijek koji navodite (cinarizin) postoje neki dokazi djelotvornosti, ali lijek nije prihvaćen od svih liječnika kao djelotvoran kod poremećaja cirkulacije.