Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Grozan zadah

Larry

Joj,doktore....
koliko Vam puta moram reći da nije nikakva moja režija!
Poliklinika u Rijeci(klinički bolnički centar Rijeka).
Kod nas Vam je tako,jedino pukim slučajem možeš naletiti dva puta na istog doktora/doktoricu.
Vidim da ste puni nevjerice i sumnje u moje iznošenje situacije,pa Vas više neću maltretirati.
Hvala na svemu.
Pozdrav.

Darko Richter, dr. med.

Teško mi je vjerovati.
Iz svakodnevnog iskustva znam da pacijenti NEMAJU POJMA što je to poliklinika, što je to odjel, što je to bolnica, što je hitna službai što je poliklinička specijalistika. Jednom odu u hitnu službu, drugi puta su naručeni u polikliniku u redovno radno vrijeme (kada se konačnoindicira i dogovara adenotomije, npr.), treći puta,jer je besplatno, opet odjure u hitnu službu, četvrti su puta možda hospitalizirani, ali, kada konačno dođu, npr., meni, na svako im je pitanje odgovor "da", tako da ispada da su bili u ambulanti a zapravo su ležali u bolnici, da su bili kod visokoparnog otorinca, a zapravo ih je gledao dežurni u hitnoj službi, itd., itd. Zato vam još uvijek ne vjerujem. Sam sebi izgleda bolesno od tog nevjerovanja, ali, opet iz vlastitog iskustva znam, čim povjerujem, ispadnem naivnim. I nije problem što ispadnem naivnim, već što nikako da uhvatim problem u obje ruke.
Ništa od ove medicine dok ne bude 100% privatizirana. Onda će, isti čas, svima biti jasno sve ono čega nikoga do sada nije bilo briga. Točno će se znati kada je tko i gdje i kod koga bio. Barem će imati račun,i čuvati ga radi porezne olakšice, k'o oko u glavi.
Dakle, jednostavno ne mogu vjerovati da vas je, nakon indikacije za adenotomiju, gledalo ukupno 4 različita liječnika u redovno radno vrijeme na istom mjestu, radi istog problema.

Larry

I...btw,ja jako dobro znam što je poliklinika,gdje smo u uredovno vrijeme obavljali preglede.

Larry

Da,nije za vjerovati,ali je jednostavno tako.
I kao i sve u životu,i to mogu dokazati jer imam crno na bijelo 4 nalaza sa potpisom 4 različita doktora.
Sa istoga mjesta.
Ja glasam za privatizaciju,jer "plati pa se klati",bar neću morati čekati sa djetetom pregled po nekoliko sati.
Vjerujem da nisam jedini slučaj,i žao mi je da ste tako nepovjerljivi.Tako vam je BESPLATNO zdravstvo u Rijeci.

Darko Richter, dr. med.

Pa što ne odete nekom privatnom otorincu? Na Rijeci bih ihmoglo biti. Barem će uvijek biti isti. Ako ne, ima ih u Zagrebu, npr. Poliklinika Echo.

Larry

Dragi doktore,sretan Božić vama i vašoj obitelji od srca.

Darko Richter, dr. med.

to isto želim i ja vama, al' me ipak muči ima li privatnih otorinolaringologa na Rijeci.

Larry

Hvala vam.
Ima ih.
dr.sc.Primc Ferdinand,poliklinika Pro Vita,možda i u Medicu,moram se još raspitati,to ćemo poslije Nove.