Kontracepcija

Da li postoji mogucnost trudnoce

Dejan Šakoronja, dr. med.

Rose vjerujem da neće doći do trudnoće ako je ejakulirao van rodnice. Prema opisanom mislim da ne bi trebalo doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zekoslav neće doći do trudnoće jer uzimate pilule. Ne brinite.

vanja-girl

Poštovani,

Imala sam nezaštićen odnos 28. dan ciklusa, a ciklusi su mi inače neredovni. Zanima me kolika je šansa da sam ostala trudna?

Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su neredoviti ciklusi, šansa za trudnoćom svakako postoji.

Zlica

Poštovani,

Pijem kontracepcijske tablete Lindynette. Jučer 10.6. sam imala spolni odnos bez dodatne zaštite osim tableta. Dečko je izvadio, no postoji mogućnost da mu je nešto otišlo u unutra. Zadnju mjesečnicu sam imala 29.5, što znači da su mi na dan odnosa bili plodni dani. Postoji li mogućnost trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Redovito uzimate pilule te neće doći do trudnoće.