Kontracepcija

iscjedak

Dejan Šakoronja, dr. med.

Litleblackdress smetnje koje navodite nespecifične su i ne mogu znati pod čega su.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Plavi čuperak s obzirom na spoting koji duže traje sugeriram promjenu pilula.

Littleblackdress

Hvala Vam na odgovoru.

plavi cuperak

Ok.sutra cu da se konsultiram sa svojom doktorom.nsdam se da zastita nije umanjena posto sam odgodila menstruaciju na drugoj tableti novog blistera sam imala nezasticeni odnos.hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

karla66

Poštovani!

U zadnje vrijeme često osjetim neugodan miris iz vagine (kiselkasto, po ribi) popraćen obilnim bjelkastim iscjetkom. Također mi se javila u par navrata bol u donjem dijelu trbuha. Naručila sam se kod ginekologa, no tek za dva tjedna, stoga me zanima što bi to moglo biti, kakva infekcija ili što? Pijem tablete Yasmin te redovito imam spolne odnose bez dodatne zaštite. Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o imfekciji gardnerelom. Sugeriram liječenje metronidazolom.