Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne možete ostati trudna.

zabrinuta0101

Poštovani,opet ja, ispričavam se što opet pišem, ovih zadnjih par dana osjećam nadutost i bolovi u donjem dijelu trbuha, ponajviše u desnom dijelu i bolove u donjem dijelu leđa,natečeni su mi bili kapci već par dana,od toliko paničarenja sam primjetila da mi se "povečao" donji dio trbuha,mjesečnica treba doći za nekih 10-ak dana tako da to nisu simptomi nadolazeće mjesečnice,zato sto inaće počnu 2-3 dana prije,napravila sam jos jedan test i opet je negativan, veeelika sam paničarka, jel potrebno da odem na ultrazvuk kod ginekologa ili nešto? imali smo odnos otprilike prije mj.dana (taj bez zaštite na vrlo kratko). Unaprijed hvalahappy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne umišljajte si. Menstruacija će vam doći na vrijeme. Pozdrav.

minimic

Poštovani.
Molim Vas za odgovor.
S deckom sam imala spolne odnose. Jednom s prezervativom, te dva puta bez. Međutim ta dva puta kada smo imali spolni odnos bez prezervativa decko nije bio ni blizu erekcije kada je izvadio spolovilo. Stvari mi kasne sedam dana, pa sam pomalo zabrinuta. Napravila sam dva testa za trudnocu i oba su bila negativna. Menstruacija mi i inace ponekad kasni, ali zadnjih 2/3 puta je bila redovna. Zanima me da li postoji mogučnost za trudnocom. Ali napominjem decko nije bio ni blizu erekcije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne vodite se time što nije bilo ejakulacije jer je to nekad nesiguran podatak.
Ono što je relevantno je negativan test. Dakle ne radi se o trudnoći.

dzeni19

Spoštovani, moje pitanje glasi ovako: Naime s deckom sam spavala 9.10 i 10.10,inace rijetko imamo spolne odnose posto nismo u istoj drzavi. Svaki put se odnos pocne 2-3min bez kondoma,zatim ga stavi i svaki put svrsi u njega van moje vagine.poslije toga se redovno ide oprati kako nebi bilo sperme.ja takodjer iako kako sam spomenula svrsi vani u kondom. menstruaciju sam tad dobila 18.10 i trajala je 6 dana kao uvijek,i stalno je dobijem dva dana prije svakog mjeseca,no sad ne,sutra mi je zadnji dan pa onda pocinje kasnjenje.Pri menstruaciji sam stalno imala bolove u predjelu jajnika,imam ih i sad,osjecam utrnost i oduzetost kada mirno lezim.zanima me da li mi mozete reci da li sam trudna jer nisam dobila ili samo stres djeluje na mene jer stalno mislim o tome.20-og planiram napraviti test s deckom,sama se ne usudim,a i narucila bi se ginekologu.ali prije svega toga vas molim da mi date odgovor,decko je siguran da nisam trudna jer je i sam student medicine i smatra da bi me mogle ciste muciti ili stres,trudnoca nikako. Nadam se da ste me razumijeli i molila bi vas za cim prejsnji odgovor. Unapred vam se zahvaljujem za pozornost.

barbara19

Poštovani..imala sam 2 zaredana nezaštičena odnosa.Drugi je bio otprilike 20 minuta nakon prvog,i oba puta ejakulirao je u zadnji čas izvan rodnice,te imam strahove da nije nešto zalutalo iako moj partner tvrdi da nije..menstruaciju sam imala 30.10,dakle neplodni su mi dani po izračunatom ciklusu.Dali bi bilo nužno da uzmem EllaOne tabletu?Hvala unaprijed L.P

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne vidim problem kod vas. Koristite dobru i adekvatnu zaštitu. Rizik je da ostanete trudna malen.

dzeni19

Spostovani,kako vas nisam shvatila da li je taj odgovor namjenjen mojem pitanju vas molim za konkretan odg.ali nadam se da je bio za mene. Kako menstruaciju jos nisam dobila a velika sam panicarka,nikad mi nije kasnila otkako sam ju prvi put.dobila. Da li mislite da je moguc stres u pitanju.iako smatram da.nije.prvi put da sam pod stresom ali je prvi da.kasni.osjecam cudne.bolove jajnika.pa.i donjeg dijela ledja,tupa bol koja se.neda opisati. Stvarno me je strah i ne.znam kako da ne.mislim na to,nit spavam.nit jedem. Hvala vam unaprijed zaista

Dejan Šakoronja, dr. med.

Đeni odgovor je bio na vaš pitanje. Ne vidim problem kod vas. Svakako se ne radi o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Barbara ne treba ako ste sigurni da su neplodni dani.

dzeni19

Najljepsa Vam hvala za Vase odgovore.s vremenom Osjetim menstrualne bolove.pa.se.nadam da ce i doci,mada planiram posjetiti ginekologa. Jos jednom,hvala.za pozornost.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

cr7

Imao sam odnos sa djevojkom na nacin da smo prvo koristili prezervativ, a zatim sam ga skinuo i nastavio bez njega, nisam ejakulirao u nju.Nakon odnosa obrisao sam penis maramicom te smo nastavili odnos nakon 5 min. Zanima me kolika je sansa da djevojka zatrudni?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa nije velika ali postoji, jer u spolovilu muškarca neki put ostane dovoljno sperme da dođe do oplodnje i trudnoće.

cr7

Ako je djevojka sutradan dobila menstruaciju,a situacija je kao u predhodnom pitanju, trebam li se onda uopće brinuti zbog trudnoće?
Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema šanse za trudnoću ako je dobila menstruaciju. Educirajte se dječače.

dm7dm

Pozdrav, imam jedno pitanje za Vas ako mozete da mi odgovorite.
Djevojka je imala mjesecnicu prije 10ak dana, sada su joj plodni dani. Juce smo imali odnos koji nije trajao dugo(min/dva), a ni ja nisam ejakulirao.
Jutros joj se javio problem, jer joj je pocela curiti krv kad kad ima mjesecnicu,ali vec je prestao.
Zanima me da li je mogla da zatrudni jer je u plodnim danima? poz i Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je ovulirala. Otuda krvarenje.
Neće zatrudnjeti ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije.

angela1212

Imam 17 godina, jučer sam s dečkom prakticirala oralni seks. Prije nego što smo prakticirali oralno on je ejakulirao, te smo nakon toga prakticirali oralno. Nakon toga je pokušao ući u mene par puta ali smo stali jer me boljelo. Zanima me jel postoji ikakva šansa trudnoće?

Nazad
1 ... 11 12 13 14 15 16 ... 41
Naprijed