Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dobro ste primjetili. Pitanje je glupo. Nemam ništa dodati nego da se morate educirati.

ivchy123

Znaci da ne mogu zatrudnit?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pametnom je bio dosta prijašnji odgovor.

MarijaAnđela

Dobro jutro, jel mi moguća trudnoća ako sam u nedjelju imala prvi odnos s deckom, bilo je krvi i svega ali nismo koristili zastitu.. Trajalo je jako kratko oko pola minute sve u svemu ja mislim i nije svrsio u mene i kad ga je izvadio da bude, ni tad nije jos mogao.. Uglavnom zanima me kolike su sanse? Proslu menstruaciju sam dobila 10.02 i racunajuci plodne dane nebi ih trebala imati ali mi menstruacija nije bas uvijek tocna..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je kao opisano, ne radi se o trudnoći.

MarijaAnđela

Postovani, zaboravila sam navesti jos, iako ce ovo mozda smijesno zvucati, da je jedno pola sata prije doslo do masturbacije, ali nakon toga je bio stavljen u vodu i namazan kremom, jako se brinem. Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mijenja stvar.

momak54321

Poštovani prije 3 dana točnije u utorak sam imao predigru s curom i nakon blowjoba sam svršio poslje toga sam legao na nju i nemislivši o posljedicama pokušao penentrirati ,u zadnji ćas sam se sjetio da sam zaboravio kondom ali sam je takao na ulazu i sad me zanima može li ostati trudna? neznam hoće li ovo šta znaćiti ali prošlo ljeto mi je otkrivena varikokela otišao sam na pregled i poslje obavljenih nalaza urolog mi je rekao da su u redu i da nije potrebna operacija a cura mi ima ejserihiju koli i pije cefalexin 4 tablete na dan. Molim odgovor.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće se ništa dogoditi u navedenoj situaciji.

MarijaAnđela

Sta moze znacit smedi iscjedak? Kao sto sam rekla imala sam prvi odnos prije par dana (tocnije 5) i jako se bojim. Plodni dani su mo trebali bit od 24-28 tako nekako a to se dogodilo 2.03., kao sto rekoh bez kondoma. Sljedeca dva dana sam imala taj smedkasti iscjedak.Trebala bi menstruaciju dobit sad nekad (09.03-11.03.) , procitala sam da se to dobiva u ranoj trudnoci umjesto menstruacije i jako sam se uplasila.. Molim Vas da mj javite

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je iscjedak od odnosa.

anonimus0310

inace se ne bih brinuo zbog ovoga al moja cura me zabrinula...
Naime,ona je dobila menstruaciju 16,02,2014,zavrsila joj je 20,02,2014..a mi smo bili skupa 21,02,2014..tj,nismo imali spolne odnose...vec sam je ja prstenjacio,ali sam pritom dotaknuo moj penis (samo kožicu,poprilicno sam siguran da je bio suh),i zatim s tom istom rukom nju prstenjacio. Ono sto me brine jest predejakulat.Kolike su sanse trudnoce u slucaju da sam to slucajno pokupio s rukom? Njoj je inace jako redovit ciklus,taj dan joj je bio neplodan. Postoje li uopste sanse za predejakulat buduci da sam svrsio mnogo poslje (7 min maximalno),i to nakon mastrubiranja?
Jos smo bili skupa 05,03,nismo imali spolne odnose,vec me rucno zadovoljavala,svrsio sam u svoje ruke te ih dobro obrisao vlaznom maramicomnakon otprilike pola sata sam joj utrao prst u vaginu.Kolike su mogucnosti trudnoce u ova dva slucaja?
I samo da napomenem da sam citao vas forum i nasao odgovore na mnoga pitanja,jako edukativan happy
Unaprijed hvala happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

U vašem slučaju trudnoća dakako nije moguća.

murci92

Pozdrav,

Imam jedno pitanje znaci imao sam kratak odnos s curom jedno 15-30 sekundi ne vise tri dana prije njezine menstruacije i bez ejakulacije i kolko znam nije moguca trudnoca jel tako? Sad je problem sto joj kasni menstruacija par dana nije ju dobila tada kad je trebala simptoma je bilo al nije,al prosli tjedan je bila bolesna i primala je antibiotike i imala je alergiju i bila je pod stresom i sve to plakala koje je vase misljenje,unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se ne radi o trudnoći.

visoki989

Pozdrav, znam da je pitanje slicno kao kod svakako, ali eto opet se razlikuje, vodio sam ljubav sa djevojkom i to par puta u noci sa 22-23 i 23, te u noci sa 25-26, njoj je menstruacija pocela 8. 3. i trajala je 10-11 dana, svaki put kad smo vodili ljubav bilo je 2 i vise puta, prezervative nismo koristili, ali sam ja svaki put iskocio na vrijeme, i svaki put, vodjenje ljubavi je trajalo od 30 minuta do sat vremena i uvijek smo pravili pauzu od pola sata i vise izmedju desavanja, osim jednom kad smo odma nakon 5 minuta ponovo krenuli, s tim da sam svoj spolni organ obrisao prije toga... ona ima 34 godine, ja 25... kolika je vjerovatnoca da moze ostati trudna... hvala unaprijed...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa svakako postoji ali nije velika. U spolovilu muškarca neki put ostane dovoljno spermija dovoljno za oplodnju.

visoki989

pozdrav! vec sam se javljao sa pitanjem, prethodnim, da li djevojka moze ostati trudna... uradili smo test 11-12 dana nakon odnosa, t.j. pred sami pocetak mjesecnog ciklusa.. i test je bio negativan, radili smo ga oko podne.. kolika je tacnost testa??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zavisi koju vrijednost beta hcg-a detektira.
U principu najsigurnije je radite test tek kad kasni menstruacija.

MarijaAnđela

Poštovani, imala sam spolni odnos s dečkom, trajalo je stvarno kratko oko 20sek i nije došlo do ejakulacije. Naime 10 minuta prije došlo je do masturbacije i tada je bilo ejakulacije. Zanima me mogu li ostati trudna iako mi nisu bili plodni dani? Prije nego što ga je stavio, obrisao ga je i mislim da je došlo i do oralnog seksa, ali nisam sigurna više.

Nazad
1 ... 13 14 15 16 17 18 ... 41
Naprijed