Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji.

mahnitaaa

Postovanje,
Zanima me je li moguce da test ne otkrijee trudnocu 20 dana nakon zadnjeg odnosa?? I to je bio ponovljeni test. Hvalaa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može.

ivchy123

ja i moj decko NISMO imali spolne odnose,himen je jos tu,a on nije svrsio,barem ne u blizini moje vagine.zanima me mogu li ikako zatrudnjeti jer sam se trljala o njegov penis (pritom smo oboje bili bez odjece).Dali je moguce da sam ipak trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana djevojko, zar vi ništa niste učili u školi, niste ništa pročitali?
Što da vam odgovorim na ovakvo pitanje? Zabadava se mi trudimo ovdje kad postoje ovakva pitanja.
NE RADI SE O TRUDNOĆI.

barbara200

dečko je ejakulirao bez spolnog odnosa zattim nakon par sati smo imali odnos bez kondoma i nije bio blizu ejakulacije..između ta dva događa se pomokrio..postoji li mogucnost da je radi prethodne ejakulacije u onoj prozirnoj tekućini koja izlazi prilikom odnosa moglo biti zaostalih spermija?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Teoretski je to moguće , no u praksi se to rijetko vidi.

jakozabrinuta123

Postovani, ja i partner smo imali odnos tjekom plodnih dana, on nije svrsio u meni, jel moguce da je ostalo sperme od zadnjeg svrsavanja (koje je bilo ujutro masturbacijom, poslije toga ga nije oprao ali vise puta mokrio, a odnos se dogodio navecer) i usao je samo par puta unutra van nije trajalo ni 2 min. Postoji li mogućnost trudnoć

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse postoje ali nisu velike. Malo veće od teoretskih.

barbara19

Poštovani...dobila sam menstruaciju 17.1,a 18.1 sam imala odnose sa dečkom i ejakulirao je u mene 2 puta...ciklusi mi traju 25-28 dana nisu bas tocni nekad dobijem par dana prije,nekad kasnije...kolike su sanse za trudnocu time da je bio 2 dan menstruacije?Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse su minimalne. Ne brinite.

ivchy123

imala sam peting s deckom,nosila sam hlace na sebi,jedino sto me brine jest to da je on skinuo svoje gace (kada mu se "digao"blunk,izvadio ga te vratio svoju ruku u moje hlace,zanima me kolika je vjerojatnost da je pokupio predsjemena,s obzirom da je tek dozivio erekciju? nisu mi bili plodni dani.
unaprijed hvala happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa nije nikakva.

ConcernedCitizen

Poštovani. Imao sam spolni odnos sa curom i nismo koristili kontracepciju. Bilo je pettinga i došlo je do penetracije, ali ne i do ejakulacije i nisu joj bili plodni dani. Zanima me kolika je šansa za trudnoću. Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bema šanse ako je bilo doista kao što ste napisali.

tomica48

Poštovani, moja djevojka i ja imali smo odnos danas. Ujedno je bio i prvi put. Nisam siguran da li sam joj probio himen. Penetrirao sam nekih 5 minuta ne prevelikom brzinom, te nisam bio ni na vrhuncu, a kamoli da sam svršio. Njoj su bili plodni dani. Da li postoji mogucnost da zatrudni?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne, ako je tako kao što ste naveli.

trudnica545

Poštovani,
imam jedno pitanje. Ja sam 7.1. imala ne zaštićeni spolni odnos, On je ejakulirao izvan mene, ali smo nakon toga imali odnos još jednom bez zaštite i u vrlo kratkom razmaku nakon prvog puta. 21.1. sam redovito dobila mjesečnicu te sam nakon nje napravila test za trudnoću, točnije 8.2.
Sada očekujem novu mjesečnicu, ali imam mučnine i ne osjećam se najbolje pa me zanima postoji li ipak mogućnost da sam trudna unatoč tome da sam dobila mjesečnicu i da je test bio negativan.

LP

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Ne umišljajte si.

ivchy123

Postovani,
Cinit ce vam se glupo pitanje,ali sam jako zabrinuta.Naime,decko me prstenjacio,zatim je utrao svoju ruku u svoje hlace(rekao mi je da je tada penos bio suh,tj. da nije bilo predsjemena) te je opet izvadio i ponovno me prstenjacio.Kolike su vjerojatnosti trudnoce u slucaju da jest bilo predsjemena?
Bio mi je 6 dan mjesecnog ciklusa (s tim da mi je menstruacija zavrsila 5 dan),tako da nisu bili plodni dani.Kolike su mogucnosti da je on unio
predsjemena u moju vaginu Usput
nikad nisam imala splne odnose.
unaprijed hvala happy

Nazad
1 ... 12 13 14 15 16 17 ... 41
Naprijed