Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Imeiprezime

Je li moguće zatrudnjeti bez ejakulacije u plodnim danima, kolika je mogučnost i o čemu ovisi?
Hvala unaprijed happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće.

Mikica1606

Imala sam odnos koji po kalendaru pada na dan ovulacije.Koristili smo kondom i on nije ejakulirao u mene nego je izvadio par sek prije,zavezali smo i provjerila sam kondom na vrhu di se nalazi sperma i sve je bilo cijelo tj.sperma nije izlazila van.odlozili smo ga sa strane i ni tada nije nista curilo van nego tek kasnije smo primjetili da izlazi sperma van s drugog kraja kondoma tamo di je cvor a ne di se nalazila sperma pri ejakulaciji.Da li je moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

Ar.age

Postovani,moja devojka I ja nismo imali seksualni odnos ali sam je dirao dole rukom kojom sam dirao penis.Pre toga nije doslo do ejakulacije ali mi je sedela u krilu I trljali smo se pa me zanima da li je moguce da dodje do trudnoce?Hitan odgovor potreban?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne postoji mogućnost da bi na taj način došlo do trudnoće.