Kontracepcija

Kasnjenje menstruacije

nanolina

Postovanje.. imala sam odnos bez zastite prije 3 mj, dosla sam u drugu zemlju pa I klima mozda utice, ali imala sam normalnu menstruaciju zadnja 2 mj..
Normalno krvarenje, boja takodjer nije bila blijeda.. trajalo kao uvijek.. ali ovaj mj mi kasni vec 7 dana I strah me..
Citala sam razne portale gdje pise da se moze menstruacija dobiti I u toku trudnocr.
Imala sam simptome, od bubuljica, nervoze, bolova u krstima jak bijeli iscjedak.. kao I uvijek.. ali ni traga menstruaciji..
Dozivjela sam ogroman stres I pretrpila veliki strah par dana prije termina
Za menstruaciju.. zanima me dal je do stresa, tj jel moguce da toliko kasni zbog toga.. ili??
Hvala na odgovoru..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može kasniti jedan dan a i nekoliko mjeseci. Ne vidim problem a i ne radi se o trudnoći.