Kontracepcija

Lindynette 20

Dejan Šakoronja, dr. med.

Glede probave konzultirat morate internistu.
Što se tiče pilula ne trebaju vam jače nego slabije .
Sugeriram da se konzultirate sa svojim ginekologom da probate s nekim drugim pilulama, uz koje neće doći do porasta kilaže.

Ela37

Poštovani,
Od ginekologa sam dobila tablete lindynette i trebam ih poceti koristiti prvi dan menstruacije. Možete li mi reci kada pocinje zaštita?
Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

S prvim danom uzimanja, no ipak bih savjetovao prvih sedam tableta uz dodatnu zaštitu.