Kontracepcija

postoji li mogućnost?

lavica78

Poštovani,
zanima me sljedeće, prošlu menstruaciju sam imala 08.09.2014., a 23. i 25. sam imala nezaštićeni spolni odnos i došlo je do ejakuacije. I prošla mi je menstruacija kasnila 6 dana, a ovaj mjesec sam trebala dobiti 07.10., ali još nisam dobila, 10.07. sam napravila test i bio je negativan. Nemam nikakve simptome ni da ću dobiti, a ni da sam trudna, što mislite u čemu je problem?
Hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cista, pcos, anovulacija, upala, i slično. Odavde možemo jedino teoretizirati.

anamari85700

Od 19.do 21.9.sam imala menstruaciju te poslije toga nezasticeni spolni odnos, sljedecu menstruaciju sam imala od 12.do 14.10 bila je obilnija nego inace. Sljedeca menstruacija po mojim izracunima je kasnila te prije nje sam imala pojacani bijeli iscjedak ta sljedeca menstruacija je trajala od 6.do 8.11.te je bila oskudna. Treba li me to zabrinjavati,TRUDNOCA NIJE MOGUCA ILI POSTOJI MOGUCNOST?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je odstupala u trajanju,obilnosti, a je postoji sumnja da to nije bila menstruacija.
Napravite test.

anamari85700

A dali je moguce da nemam nikakvih drugih simptoma?
Sljedeca menstruacija bi trebala doci za pet dana,onda nema sumnje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam što mislim o vašem slučaju.

anam21

Postovani, pijem yazz i posto mi je dijagnosticiran napad panike dr mi je prepisao cipralex i helex, pa me zanima ima li ti ikakv ucinak na kontracepciju ili obrnuto? Ili mogu pit normalno..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema kontraindikacije.