Kontracepcija

Trudnoca

Pitalica1

Kakva je mogucnost za trudnocu?
Kratak seks s perverzativom na plodne dane,kasnije kondom testiran s vodom i nigdje nisam primjetio da pusta.Kakva je mogucnost.Jer da je imao nekakve rupe pustao bi valjda.

Pitalica1

Jjos da napomenem da je ejakulacija bila vani.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pitalica neće doći do trudnoće. Samo u teoriji je to moguće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ana Karenjina, zahvat možete napraviti u 7.tjednu računavši od prvog dana zadnje menstruacije. Kolege ne bih komentirao.

Pitalica1

Vjerujem i ja da nije moguce.Samo moja djevojka malo histerise.Nisam do sad se susreo sa situacijom da je neko zatrudnio na ovaj nacin.Poznajem dosta ljudi koji koriste samo pullout metodu vec duze vrijeme i da se nije nista dogodilo.Takodjer i dosta parova koji duze vrijeme pokusavaju da dobiju dijete i nista.Da se tako lako zatrudni,pogotovo sa perverzativom,na ulici bi vidjali 80% posto trudnica.
Hvala vam na vasem vremenu,najbolji ste.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Saru

Jel moguca trudnoca ako smo djevojka i ja na dan ovulacije samo stavili vrh glave penisa na ulaz rodnice na 5 sekundi? Nije doslo do ejakulacije niti penentracije i nakon minutu svega toga na vrhu penisa je bila jedva jedna kapljica prozirne sluzi a prije i poslje kontakta penis je bio suh (nisam bio ni blizu ejakulacije) jel moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije.

Saru

Jeste li sigurni u to doktore?

MegMeg

Postovani.. Imala sam mjesecnicu od 26.5 i trajala mi je do 31.5.. Imala sam nezasticeni spolni odnos 3.6, medjutim on nije ejakulirao u mene nego izvan 5 min nakon zavrsetka spolnog odnosa.. Neznam dali su mi tada bili plodni dani i dali je moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Meg meg prema opisanom neće doći do trudnoće jer nije bilo ejakulacije u rodnici.

Reaa123

Dobro vece. Zanima me da li je moguce da dodje do trudnoce 18 dana ciklusa (ciklusi redovni 26 dana poslednja tri meseca, pre toga koriscen yasmin)? Pri odnosu nije ejakulirao u mene ali je posle tusiranja nastavljeno... Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa postoji jer su još uvijek plodni dani a i prestali ste koristiti pilule pa ciklus nakon toga može biti i produžen.
No nije bilo direktne ejakulacije stoga ipak mislim da je šansa mala.