Neurologija

Glavobolje

Tanja11

Poštovana,
Već dugi niz godina imam kronicne glavobolje- migrene koje su praćene mučninom, osjetljivošću na svijetlo i
bolom u desnoj strani glave. Zbog svega navedenog bila
sam na nekoliko snimanja glave kao i na dopleru zila koji je pokazao
neznatno brzi rad desne strane (tako mi je objasnjeno).... Međutim, zadnjih mjeseci
primjetila sam da mi je desna strana cela-tjemena izrazito osjetljiva na
dodir, te kada u tom podrucju rukom dodirujem glavu
osjecam trnce... Da li je to razlog za uzbunu, te sto mi je slijedece za napravit.
Unaprijed hvala za odgovor.

Pozdrav

Prof. dr. sc. Vesna Brinar, dr. med.

Ne nema razloga za uzbunu . Površinska bol samo je znak preosjetljivosti koju je u Vas izazvala glavobolja , a vjerojatno i subjektivan osjećaj da nešto više radi na desnoj strani što nije točno. Ne brinite zbog toga.