Neurologija

vrtoglavice

ivan

želio bih vas pitati nešto što me jako mući,i nadam se da će te mi biti u mogućnosti odgovoriti.ovako,već oko 7 dana svaki put kada se probudim nakon nekog vremena uhvati me vrtoglavica i mala mučnina,i imam osjećaj da mi se desno oko nekako spusti.inače još sam učenik,i mislio sam da je uzrok škola,i da će proći međutim ništa se ne nije promijenilo,i kada sad nagnut glavom prema dolje,ne vrti mi se toliko,nego tek kada gledam normalno.pa bi me zanimalo da li mi možete reći da li se radi o nečemu opasnome,također bih želio reći da osjećam kao malu ukočenost vrata i ta mi se bol širi prema gore na glavu.unaprijed hvala

Prof.dr. Zlatko Trkanjec

Na žalost, nije moguće na ovaj način odgovoriti što bi moglo biti uzrokom Vaših tegoba. Preporučljivo bi bilo da se javite svojem liječniku koji će vas uputiti na potrebne pretrage.