Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

suzni kanal

laura_2

bas bi htjela provesti par dana s vama da se dobro ispricamo happy

ja nisam cula od dr. iako vjerujem da sam imala problema da bi mi i onda to rekal ali sam citala na netu savjete i iskustva (doduse ne doktora) da se majcino mlijeko kapa i u nos kod zacepkljenosti...

meni samo po sebi to nekako blakasto zvuci ali takvi savjeti se i dalje dijele u velikom broju....
zato vas obasipaju takvim temama i svime jer zele normalano ljecenje i normalne pametne savjete pedijatra kojih danas jako malo ima...
ja vidim samo po razlici između svoje ped. i onog drugog koji ju mjenja dok je nema.....1001 razlika...isto je to d aimaju diplomu ali ponasanje prema djeci i stavovi o bolestima.....

Darko Richter, dr. med.

Ovo su neki komentari, ali, po meni, bez prava javnosti. Vlastiti.

Bumbica

Nije cvilila, masirala sam kako mi je rekao dr. Vlahović. Eto sad je sve 5!

Magnolija

Postovani dr. Richter,
zabezeknuta sam Vasim cinicnim, podrugljivim odgovorima! Ili Vam se neda raditi ovaj posao (sto nije nas problem) ili iz nekog razloga mislite da ste Vi nekome ovdje superiorni sto je uglavnom dokaz suprotnog ili Vas naprosto zabavlja ovaj cudnovat i neprofesionalan oblik komunikacije. To sto se dobar doktor Vam ne daje za pravo da se izrugujete necijem (ne)znanju, inteligenciji ili iscudjavate nad "glupim" pitanjima. Pa ne ocekujete valjda od svih da budu medicinski obrazovani.
Srdacan pozdrav.

P.s. Ovakva komunikacija je moguca samo u Hrvatskoj gdje doktori zabunom misle da su bogovi.

Darko Richter, dr. med.

Poštovana Magnolija,
Sa mnom je nemoguće razgovarati po tipu blanketnih, generalnih optužbi. Tko vama, uopće, daje za pravo da se petljate u tuđu komunikaciju? Vi sebe smatrate cenzorom moje profesionalnosti, stila, odgovaranja, itd.? To se sigurno neće dogoditi, budite u to 100% sigurni.
Kao prvo, ovo na ovom forumu nije nikakav posao. Po definiciji nije. Ne plaćaju se niti doprinosi, niti porez. Sasvim je dobroboljno i slobodno.
Možemo nastaviti razgovor kada se ispirčate. A svoju zabezeknutost zadržite za sebe, kao i generalizacije o liječnicima.
U postovima na ovu temu ne vidim baš ništa što bi opravdavalo vašu agresiju.

Magnolija

Postovani doktore,
uz duzno postovanje, ne zelim se ispricati, stojim kod onog sto sam rekla.
Jos jednom srdacan pozdrav.

Darko Richter, dr. med.

To je vaša stvar. Zašto bi to zanimalo bilo koga?