Kontracepcija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 4307 | Broj poruka: 50719

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?


Autor Poruka

Dejan Šakoronja, dr. med.

04.08.2015. 19:35

Ako nije bilo ejakulaciej u rodnici šansa je mala.

micika1

05.08.2015. 07:55

Takodjer joj je bio i veoma obilan sekret u toku tog odnosa ,jednom je saml usao u nju a nekoliko puta je samo do pola,da li ima potrebe za pilulom za dan posle?

Dejan Šakoronja, dr. med.

05.08.2015. 22:25

Prema opisanoj situaciji mislim da ne treba.

06.08.2015. 20:00

Znam da vec vjerojatno ovdje ima odgovor na moj post, ali se jako tesko snaci posto svako ima razlicitu pricu pa bih molila da mi odgovorite.
Imala sam spolni odnos s deckom, nije imao kondom, gurnuo mi je nekoliko puta ali nije svrsio. I takoder, nisu mi bili plodni dani, dali je ikako moguce da zatrudnim od plodne vodice ili slicno?

Dejan Šakoronja, dr. med.

06.08.2015. 22:45

Educirajte se za početak. Ne razumijem pojmove tipa plodne vodice.
Prema opisanom neće doći do trudnoće.

dajana955

16.08.2015. 20:35

Pozdrav, e ovako imala sam odnos s momkom, negdje sam cula da su plodni dani 5 dana prije i 5 dans poslije menstruacije. Ne znam koliko je to tacno, ako je tako, ja sam onda imala odnos prvi plodni dan nakon menstruacije, i treci plodni dan. Ni jednom nije svrsio u mene, prvi plodni dan zamalo je u mene svrsio, nadam se da nije ni jedna kap otisla, bila sam na njemu, pa dok sam ja sisla.. Uglavnom cula sam da su velike sanse tada, i zbog cega onolika kolicina kod mene neke tecnosti? Ako znam da nisam ja svrsila.. Uvijek me to zanimalo, hvala.

Jay99

17.08.2015. 01:05

Imala sam odnos s deckom, 10 min, bez kondoma, zadnji dan neplodnih dana, prekinuli smo snosaj 5-10 min prije nego sto je ejakulirao. Postoji li sansa za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

17.08.2015. 17:15

Neupućena ste i plodni dani nisu tada. Provrtite prijašnje posteve gdje se govori o izračunu plodnih dana i okolnostima koje se moraju ukalkulirati.
Dajana

Dejan Šakoronja, dr. med.

17.08.2015. 17:15

Jay ne ako nije bilo ejakulacije.

barbara200

18.08.2015. 16:40

poštovani, 9.dan ciklusa sam imala spolni odnos bez zaštite ali dečko nije ejakulirao. ciklusi su mi inače 30-33 dana. mada sam ovaj mjesec vec 11.dan ciklusa vidjela prozirnu plodnu sluz. da li postoji mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

18.08.2015. 21:35

Ne ako nije bilo ejakulacije.

Mepo6

19.08.2015. 09:55

Molim vas odgovor. Zadnju menstruaciju imala sam od 21.do 25.7. Trajala je 5 dana i manje obilna nego imace. Po svom pracenju jucer ili danas sam trebala dobit sljedecu no nisam. Imala san ovaj mjesec 3 puta odnos s deckom no svaki put sa zastitom (iako nam je jednom pukao kondom pa je samo stavio drugi i nastavio) i njegovom ejakulacijom van mene s tim da je u odnosu 9.8.ejakulirao po mom stomaku i mislim da nema sanse da je ista doslo u doticaj s vaginom. Zanima me po vasem misljenju ima li potrebe brinuti se da menstruacije nema zbog trudnoce?? Molim sto prije odgovor, hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

19.08.2015. 19:15

Prema vašem opisu ne bi trebalo doći do trudnoće. No kasni vam menstruacija pa ipak sugeriram da napravite test.

mala_luce

25.08.2015. 15:55

Pozdrav,
Seksualno sam aktivna već 5 godina, zadnjih godinu dana dečko i ja ne koristimo kontracepciju. Tokom odnosa dečko nikad ne ejakulira u mene, niti je ikad ejakulirao. Menstruacija mi je redovna. Nekoliko dana nakon posljednje menstruacije onesvijestila sam se, ponekad osjećam vrtoglavice i napade vrućine. Neki dan imala sam krvi u vaginalnom iscjedku i cijelo vrijeme sam umorna. Postoji li mogućnost da sam trudna (pošto su sve to rani simptomi trudnoće)?

Dejan Šakoronja, dr. med.

25.08.2015. 22:40

Simptomi koje navodite su krajnje nespecifični, no svakako napravite test na trudnoću.

Cura11

30.08.2015. 19:20

Postovani, imala sam spolni odnos u plodnim danima. Odnos se odvijao sa prenosajem, mislim da nije svrsio u mene, drugi odnos nam je bio u razmaku od sat vremena. Postoji li mogucnost da mu je iako je pobrisao ostalo sperme na penisu. Oba seksa su trajala cca 3-4min. Postoji li mogucnost da ostanem trudna? Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

30.08.2015. 20:45

U teoriji šansa postoji, u praksi je šansa mala.

Divinexx

07.09.2015. 23:25

Dobar dan, ja i decko smo imali spolni odnos, no prvo je 'usao' bez kondoma prvih 2-3 min pa je stavio kondom. Jel moguca trudnoca zbog predejakulata?

Dejan Šakoronja, dr. med.

08.09.2015. 09:00

Ajde se prvo maloinformirajte na našim stranicama što je ejakulat a što predejakulat pa ako bude nejasnoća ponovo se javite.

marica12345

04.10.2015. 14:00

Pozdrav!
Imala sam spolne odnose bez ikakve zaštite i kontracepcije(više puta u jednom danu) i sve je to okej ali ne znam jesam li u plodnim danima jer mi je ciklus ne redovit. I sada, pitanje je: mogu li zatrudnjeti iako nije ejakulirao u mene nego izvan? I mogu li ikako saznati jesam li u plodnim danima putem nekakvog testa ili nešto?

Nazad
1 ... 20 21 22 23 24 25 ... 41
Naprijed