Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije bilo ejakulaciej u rodnici šansa je mala.

micika1

Takodjer joj je bio i veoma obilan sekret u toku tog odnosa ,jednom je saml usao u nju a nekoliko puta je samo do pola,da li ima potrebe za pilulom za dan posle?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanoj situaciji mislim da ne treba.

Znam da vec vjerojatno ovdje ima odgovor na moj post, ali se jako tesko snaci posto svako ima razlicitu pricu pa bih molila da mi odgovorite.
Imala sam spolni odnos s deckom, nije imao kondom, gurnuo mi je nekoliko puta ali nije svrsio. I takoder, nisu mi bili plodni dani, dali je ikako moguce da zatrudnim od plodne vodice ili slicno?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Educirajte se za početak. Ne razumijem pojmove tipa plodne vodice.
Prema opisanom neće doći do trudnoće.

dajana955

Pozdrav, e ovako imala sam odnos s momkom, negdje sam cula da su plodni dani 5 dana prije i 5 dans poslije menstruacije. Ne znam koliko je to tacno, ako je tako, ja sam onda imala odnos prvi plodni dan nakon menstruacije, i treci plodni dan. Ni jednom nije svrsio u mene, prvi plodni dan zamalo je u mene svrsio, nadam se da nije ni jedna kap otisla, bila sam na njemu, pa dok sam ja sisla.. Uglavnom cula sam da su velike sanse tada, i zbog cega onolika kolicina kod mene neke tecnosti? Ako znam da nisam ja svrsila.. Uvijek me to zanimalo, hvala.

Jay99

Imala sam odnos s deckom, 10 min, bez kondoma, zadnji dan neplodnih dana, prekinuli smo snosaj 5-10 min prije nego sto je ejakulirao. Postoji li sansa za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neupućena ste i plodni dani nisu tada. Provrtite prijašnje posteve gdje se govori o izračunu plodnih dana i okolnostima koje se moraju ukalkulirati.
Dajana

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jay ne ako nije bilo ejakulacije.

barbara200

poštovani, 9.dan ciklusa sam imala spolni odnos bez zaštite ali dečko nije ejakulirao. ciklusi su mi inače 30-33 dana. mada sam ovaj mjesec vec 11.dan ciklusa vidjela prozirnu plodnu sluz. da li postoji mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne ako nije bilo ejakulacije.

Mepo6

Molim vas odgovor. Zadnju menstruaciju imala sam od 21.do 25.7. Trajala je 5 dana i manje obilna nego imace. Po svom pracenju jucer ili danas sam trebala dobit sljedecu no nisam. Imala san ovaj mjesec 3 puta odnos s deckom no svaki put sa zastitom (iako nam je jednom pukao kondom pa je samo stavio drugi i nastavio) i njegovom ejakulacijom van mene s tim da je u odnosu 9.8.ejakulirao po mom stomaku i mislim da nema sanse da je ista doslo u doticaj s vaginom. Zanima me po vasem misljenju ima li potrebe brinuti se da menstruacije nema zbog trudnoce?? Molim sto prije odgovor, hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema vašem opisu ne bi trebalo doći do trudnoće. No kasni vam menstruacija pa ipak sugeriram da napravite test.

mala_luce

Pozdrav,
Seksualno sam aktivna već 5 godina, zadnjih godinu dana dečko i ja ne koristimo kontracepciju. Tokom odnosa dečko nikad ne ejakulira u mene, niti je ikad ejakulirao. Menstruacija mi je redovna. Nekoliko dana nakon posljednje menstruacije onesvijestila sam se, ponekad osjećam vrtoglavice i napade vrućine. Neki dan imala sam krvi u vaginalnom iscjedku i cijelo vrijeme sam umorna. Postoji li mogućnost da sam trudna (pošto su sve to rani simptomi trudnoće)?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Simptomi koje navodite su krajnje nespecifični, no svakako napravite test na trudnoću.

Cura11

Postovani, imala sam spolni odnos u plodnim danima. Odnos se odvijao sa prenosajem, mislim da nije svrsio u mene, drugi odnos nam je bio u razmaku od sat vremena. Postoji li mogucnost da mu je iako je pobrisao ostalo sperme na penisu. Oba seksa su trajala cca 3-4min. Postoji li mogucnost da ostanem trudna? Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

U teoriji šansa postoji, u praksi je šansa mala.

Divinexx

Dobar dan, ja i decko smo imali spolni odnos, no prvo je 'usao' bez kondoma prvih 2-3 min pa je stavio kondom. Jel moguca trudnoca zbog predejakulata?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ajde se prvo maloinformirajte na našim stranicama što je ejakulat a što predejakulat pa ako bude nejasnoća ponovo se javite.

marica12345

Pozdrav!
Imala sam spolne odnose bez ikakve zaštite i kontracepcije(više puta u jednom danu) i sve je to okej ali ne znam jesam li u plodnim danima jer mi je ciklus ne redovit. I sada, pitanje je: mogu li zatrudnjeti iako nije ejakulirao u mene nego izvan? I mogu li ikako saznati jesam li u plodnim danima putem nekakvog testa ili nešto?

Nazad
1 ... 20 21 22 23 24 25 ... 41
Naprijed