Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije, vrlo vrlo mala.

Samosvoja2

Imala sam nezasticeni odnos tri dana poslije ovulacije prema kalendaru su mi tada bili ne plodni dani,decko nije svrsio u mene nego sa strane,zanima me kolika je sansa za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije bilo ejakulacije neće ni doći do trudnoće.

Jozic1

Doktore znaci i meni i curi je bio prvi put odnos bez zaštite je trajao nekih 40sec nije bilo ejakulacije i 5 dana nakon njenih stvari

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije bilo ejakulacije neće doći do trudnoće. Sugeriram odnose sa zaštitom i edukaciju ako ne planirate trudnoću.

dejanna

Doktore/doktorka, da li mogu da dobijem odgovor na par pitanja ali po redu:

1. Je li preejakulat sam po sebi sadrži spermatozoide ili sadrži samo ako ih pokupi od prošle ejakulacijekada izlazi neposredno pred novu ejakulaciju?
2. Da li postoji šansa ako sam sa devojkom imao nezaštićen odnos i pred ejakulaciju izvadio moj penis i na kraju nisam ni svršio napolju, a da napomenem da pre toga nisam imao ejakulaciju ceo dan plus mokrenja.
3. Devojka treba da dobije za 4 dana ali nema nikakvih simptoma pmsa pa se plašimo da nije ostala u drugom stanju. Molim vas pomozite mi

Dejan Šakoronja, dr. med.

Predejakulat može sadržavati spermije , ponekad i dovoljan broj za dođe do oplodnje.
Ostala pitanja vam ne bih više odgovarao jer sam vam višekratno odgovorio pitanja vezana uz vaš problem i ne bih se više ponavljao. LP

ppaolo

Pozdrav. Naime, cura i ja smo imali nezaštićeni odnos. Došlo je do ejakulacije. Ona je odmah nakon toga otišla u wc i prstom izvadila koliko je mogla. Neznam koliko ima veze, ali meni se jako pišalo za vrijeme seksa. Utječe li to možda na spermu? Nakon 24 sata prilikom mokrenja na papiru je bila bijela, ljepljiva "stvar". Jeli moguće da je to dio sperme koje nije uspijela prstom izvaditi ili je stvar o nećemu drugome? Što se tiće njenog ciklusa, dani ovulacije su po računici završili oko 6-7 dana prije ovog problema. Menstruaciju bi trebala dobiti u roku tjedan dana. Ima li šanse da dođe do trudnoće, jesu li manje jer se sve skupa desilo tjedan nakon plodnih dana i jer je menstruacija uskoro? Hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako se doista radi o neplodnim danima onda neće doći do trudnoće. U protivnom šansa postoji i nije mala.

lady94

Postovanje. Imam redovite spolne odnose s deckom. Zadnjih 2 mjeseca imamo nezasticen spolni odnos, ali nikada nije ejakulirao u mene. Jednom smo zavrsili spolni odnos i nakon sat/dva smo opet na isti nacin. I sad me zanima da li je moguce da sam trudna? Da li moguce zatrudnjeti predsjemenom tekucinom? Da li je u njoj bilo spermija? Menstruacija mi kasni 8 dana, bila sam zadnjih mjesec dana pod velikim stresnom, pa se tjesim da je to. Ali me zadnjih par dana boli trbuh i grudi i donji dio leda. I sto je jos gore, najvise mi je ujutro muka. Mozda se tolko brinem i u strahu sam da sam se sama uvjerila u to, ali menstruacija mi inace nikada toliko ne kasni. Napravit cu test na trudnocu, ali sam ipak proje htjela pitat vas za savjet. Hvala.

aceton

Imala sam odnos s dečkom (prvi ikada), 2x u razmaku od neka 2 sata, oba puta zaštićen (kondom), nije ejakulirao u mene. Prije odnosa mjesečnica mi je kasnila oko 2 dana, sada je 4. dan kašnjenja, no nije mi uvijek jednak ciklus. Brinuti se ili ne?

Sabijator

Dobro vece, imao sam seksualni odnos sa partnerkom sa kondom, ali mislim da mi se omaklo i svrsio sam dok je penis bio u vagini, da li moze biti opasno?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lady 94 šansa za trudnoćom postoji, no nije velika kod nezaštićenih opetovanih odnosa.
Napravite test jer vam kasni menstruacija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Aceton ne trebate se brinuti jer su oba odnosa bila sa zaštitom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sabijator šansa za trudnoćom postoji. Neka uzme pilulu za dan poslije.

Sabijator

Moja partnerka ima problema sa stitnom zlezdom, i ne bi smela da mesa lekove, koliko je opasno to za trudnocu, i sta mi predlazete da uradim?

Nez123

Postovanje!
Decko i ja smo radili takozvani peting,dodirivali smo se brz odjece po spolnim organima dok smo to radili ona je sjedila na meni,nije bilo ejakulacije bilo je vlazno sve ali bez ejakulacije a cura je nevina,dali moze doc do trudnoce?

Nez123

Postovanje u postu iznad sam zaboravila napomenuti da su mi neplodni dani
Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sabijator, odgovorio sam vam.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nez neće doći do trudnoće.

Nazad
1 ... 22 23 24 25 26 27 ... 41
Naprijed