Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

AlCapone

Poštovani,izvinite na smetnji! Odnose sam imala 23.11 5/6/7h ujutru.Menstruaciju sam dobila odmah 24og,dan poslije oko 16/17h. Nezaštićeni odnos i ako znam da nije svršio u mene.Nije mogao svršiti.Da li da se brinem da li je ovo lažna menstruacija ili da radim test poslije menstruacije?
Kolike su šanse za trudnoćom?
Hvala Vam puno! Lijep pozdrav!

Marlov2306

Dobar dan jek je moguca trudnoca ako sam se 2-3 sata prije od osa zadovoljavao i mozda je ostalo sperme na glavicu a msm da sam bio mokrio al jel ta sperma mozda bit plodna ako je mozda ostala na gkavicu ispod kozice a odnos je bio 2-3 sata poslije i trajao je minutu najvise a curi s taman poceli plodni dani? Hvala vam na vremenu

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za AlCapone, nema šanse za trudnoću.

Ivo Balenović, dr. med.

Marlov, trudnoća nije moguća.

swim4lifee

Da jos nadodam sto sam zaboravila. Dva tri sata nakon rtg-a, primjetila sam smeđi iscjedak
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

To nije povezano s pretragom.

tiv2710

Postovani, mi opet imamo problem. Zadnje dvije menstruacije koje je moja cura imala su bile od 31.12.-6.1. i 3.2.-10.2. i sada opet nije dosla. Po ovoj jednoj aplikaciji za racunanje menstruacije i plodnih dana njoj je ciklus svakih 30 dana, a prije joj je bio svakih 24. Po toj aplikaciji, mi smo imali spolni odnos samo jednom kada su bili plodni dani, i tog dana seksa bez kondoma je bilo samo prije ejakulacije, a do ejakulacije nije doslo u nju. Svaki drugi spolni odnos koji smo imali je bilo kada, po nasem izracunu, njoj nisu bili plodni dani, i svaki put nakon ejakulacije, ja bi oprao svoj penis, a nezasticenog seksa poslje ejakulacije je bilo jako malo, no opran je bio penis i nisu bili plodni dani. Sada imamo problem, jer nju su pocele bradavice jako boljeti na dodir i cesto joj nije dobro. Sada se mi pitamo dali postoji mogucnost da je trudna? Hvala unaprijed na vasoj pomoci.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. No, nikada se ništa ne može tvrditi sa 100% sigurnošću. Preporučam da učini test na trudnoću, za svaki slučaj.

Jasmina jas

Poštovani
Da li se mokrenjem izbacuju zaostali spermiji?

Ivo Balenović, dr. med.

Izbacuju se.

carina

Postovani,

Imao sam takozvani petting sa svojom djevojkom 11.5. koja je djevica. Trljao sam je svojim splovilom svega 20ak sekundi i usao u nju 1 ili 2 puta i to samo vrhom jer je djevica i nismo hteli dalje ici. Nisam ejakulirao niti bio blizu (ejakulirao sam nakon 20-30min van nje u maramice, jer me je ona rukom zadovoljavala) ali me brine presemena tecnost jer sam citao da se u njoj mogu naci spermatozoidi. Ona je obicno redovna, a sada joj kasni 4-5dana. Poslednja menstruacija joj je bila 24.4. Ima bolove u donjem stomaku bas kao u predmenstrualnom ciklusu i kaze da se oseca kao da svakog cas treba dobit. Da li postoji sansa za trudnocom?

Hvala unapred

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne postoji šansa da bi na opisani način došlo do trudnoće.

JovanaBGD

Poštovani, imam plodne dane, tačnije prvi plodni dan sam imala juče, treba da dobijem za 19 dana. Sinoć sam imala odnos sa dečkom bez kondoma, nije ejakulirao u mene već je van, nakon toga nismo nastavili odnos niti imali te večeri više. Da li imam razloga za brigu? Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. Trudnoća nije moguća.

HondaNN

Pozdrav imam 17 godina i ja i djevojka smo imali spolni odnos a po gledanju na menstuacijski kalendar bila je u predzadnjem neplodnom danu.. Dok smo imali odnos sa zastitom kondom je pukao i izvadio sam ga nakom 2-3 sekunde i nisam ejakuirao nju.. Stvarno nam treba pomoc jer nebi zeljeli da dode do trudnoce.. Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne postoji šansa da na taj način dođe do trudnoće.

Tonka6

Postovani, imala sam zadnji plodni dan i odnos sa deckom bez kondoma ali nije ejakulirao u mene vec van, zanima me postoji li mogucnost da sam trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako ejakulat nije dospio u rodnicu trudnoća nije moguća.

Master4990

Postovani sinoc sam se s djevojkom igrao u moru..htio sam probati bez kondoma,ona nije al ipak mi je dala ,,probali smo i ja msm da nisam dost brzo reagiral,,vidio sam nesto bijelo al msm da je nesto i unutra otislo..nisam siguran ona kaze da nije nista osjetila..dali je moguce da ce zatrudniti ..ja sam joj rekao jer sam joj cudno odgovarao ,hvala vam na odgovoru te jer se moze to ikako sprijeciti ako je nesto takvoga ?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ukoliko je odnos bio u vrijeme plodnih dana (između 11. i 17. dana menstruacijskog ciklusa) i ako je dio ejakulata dospio u rodnicu moguća je trudnoća. Ukoliko ne želite trudnoću postoje pilule za 'dan poslije' koje možete kupiti u ljekarni.

Nazad
1 ... 33 34 35 36 37 38 ... 41
Naprijed