Kontracepcija

Može pomoć

Ana_mrvica

Poštovani, zadnju pilulu sam popila 30.12.'16 , odnos sam imala 31.12 znači tad nisam pila tablete, koristili smo zaštitu. Nakon 2 dana menstruacija mi krenula, prva 2 dana normalno, zatim malo obilnije,kao jača boja krvi i ugrušak, vjerovatno se čistilo... sigurna sam da sam se nahladila, u subotu sam počela novu kutiju pilula ispijati, ali me jajnici , kičma bole previše i kao da su me grudi počele boljeti tj.žlijezde. Da napomenem da sam tokom odnosa imala i poneke bolove , nisam baš mogla uživati, iznutra me pravo peče i boli..

Sad mene zanima da li ovi bolovi grudi, jajnika imaju neke veze s trudnoćom?
ili možda imate neku pretpostavku da bi mogla biti neka jača upala jajnika , mda ne znam zašto me grudi bole. , sutra počinju plodni dani, mogu li oni imati ovakve pojave ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

Andjelica95

Postovani,
da li je moguce da se dobiju 3 menstruacije zaredom a da je zena u drugom stanju? Pritom pijem Yaz i propustila sam 1 tabletu u januaru a imala sam odnose sa ejakulacijom unutra. Prva menstruacija nakon 15 dana je bila obilna, druga malo oskudna i krace je trajala, a treca je bila normalna a ne oskudna i trajala je 5 dana. Izmedju menstruacija sam imala smedjkasto krvarenje, ali nakon ove 3 vise nemam. LP

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.