Kontracepcija

Peting

Tomi330

Pozdrav.
Cura od 20 godina je dobila zadnju menstruaciju 16.7.
23.7 smo vodili ljubav ali s kondomom koji nije puknuo jer sam kasnije provjerio
30.7 kad su joj kao najplodniji dani nismo vodili ljubav ali smo obavljali peting. Ja sam malo s prstom dirao svoj penis i mozda je nesto sperme uslo u rodnicu - tj ne znam da li postoji sperme jer ja nisam bio svrsio
2.8. i 3.8. je djevojka dobila vaginalni iscjedak za koji kaze da je znak ovulacije pa smatram da je tad ovulirala.
U meduvremenu smo vodili ljubav jos 2 puta 7.8 i 9.8. oba puta s kondomom koji nije puknuo jer sam provjerio.
Nikad nisam svrsio u kondom nego uvijek van kondoma i van rodnice.
Inace cura je pila antibiotike zbog zubobolje i dobila 9.8 bjeli vaginalni iscjedak koji je izgledao kao neki svjezi sir.
Takoder cura inace ima nepravilnu menstruaciju. Danas 16.7 ju jos nije dobila i nema osjecaj ko da bi ju mogla dobit.

Da li postoji sansa za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

swim4life

Poštovani,
Dečko je meni ejakulirao u usta,ali ja sam to pljunila.
Nakon toga smo se ljubili i on je mene oralno zadovoljavao.
Da li postoji ikakva sansa za trudnocom preko te sline u kojoj je mozda ostao ostatak spermija koje nisam pljunila?
Hvala

MKovac

Doktore, mozete li mi odgovoriti na pitanje sa prethodne stranice?
Hvala unapred happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Swim for life ne postoji.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mkovac neće doći do trudnoće prema navedenoj situaciji.

MKovac

Jos jedno pitanje, nase gace su su imale pozanasnu kolicinu telesnih tecnosti, moje su pamucne a njene su bile od neke sintetike, bile su natopljene, sad nisam siguran da li moze da dodje do trudnoce posto smo se trljali dok ona nije ispustila tecnost, nekih 30 sekundi posle moje ejakulacije, molim vas da brzo odgovorite uplaseni smo jako

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dječače nemojte vi mene požurivati. Što sam imao za odgovorit, odgovorio sam vam. LP.

anoniman44

Postovani doktore, znacilo bi mi Vase misljenje. Situacija je sledeca:

U vezi sam sa devojkom par meseci i pre mozda par dana smo jedno drugo zadovoljavali ( ja nju prstima, dok je ona meni masturbirala), to je potrajalo odredjeno vreme dok nisam svrsio u donji ves, pri cemu sam dosao u kontakt sa svojim polnim organom (prstima).
Devojci kasni menstruacija vec par dana a prethodna kao i sve ostale su joj bile na vreme, pa se pitam da li je moguce da je , na neki nacin, odredjena kolicina sperme dospela u vaginu(nakon sto sam svrsio nastavio sam da je zadovoljavam ali nakratko)? Pritom sam siguran da su mi ruke i prsti bili suvi.
Zbunjujuce je to sto devojka uopste nema simptome pred menstruaciju, pa me zanima po vasoj strucnoj proceni, kolika je verovatnoca da je trudna(himen je neostecen i nismo imali odnosa do sada).
Sve ovo sto sam objasnio je se desilo mozda 5-10 dana pre ocekivane menstruacije koja kasni(mogucnost neplodnih dana?).

Hvala unapred na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće na ovaj način.

anoniman44

Hvala na odgovoru! Pozdrav happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

maja3005

Poštovani Doktore,

imam 16 godina, a dečko 17, prije 20-30 dana sam se zadovoljavala sa dečkom, dakle peting smo isprobali, ja njegov penis nisam dodirivala golom rukom dakle, samo kroz bokserice, osjetila sam da u njegovim boksericama ima predejakulata, on i ja smo to dodirnuli rukom, a on je nakon toga obrisao ruku isto kao i ja, dakle nasi spolni organi se uopce nisu dodirivali, nakon toga on me zadovoljavao oralno, koristio je i prste ja sam nevina, himen je netaknut, on je gurnuo samo jednu trecinu prsta u moju vaginu, ponekad je oblizivao prste i dirao me po vagini i pomalo gurao prste u nju, da li je moguce da sam trudna, mjesecnica mi kasni vec 9 dana, a imam simptome mjesecnice, bole me jajnici mnogo, imam grceve, mucninu itd.

Lijep pozdrav, Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zasigurno se ne radi o trudnoći.

Elemmm

Ovako imala sam peting sa deckom 10 dana prije nego sto sam trebala dobiti menstruaciju,neplodni dan. (Nevina sam)doslo je samo do dužeg trljanja polnih organa,i on je svrsio iznad moje zadnjice,nakon toga sam se obrisala. Menstruacija mi kasni 8 dana,pa me zanima postoji li bilo kakva sansa za trudnocu ? Brinem se.. Pozdrav !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od trljanja nitko nije zatrudnio.

maja3005

Pozdrav, prije par dana sam postavila ovo pitanje i dobila odgovor posto ne znam vise gdje da se informisem zeljela bi ovdje, pocela mi je opadati kosa, cesto po pramen kose, bole me jajnici uzasno i javljaju mi se akne na licu, prsima i ledjima, ako zasigurno nisam trudna, da li je moguce da imam policisticne jajnike, pomozite mi molim vas, sta treba da radim? Hvala.

"Poštovani Doktore,

imam 16 godina, a dečko 17, prije 20-30 dana sam se zadovoljavala sa dečkom, dakle peting smo isprobali, ja njegov penis nisam dodirivala golom rukom dakle, samo kroz bokserice, osjetila sam da u njegovim boksericama ima predejakulata, on i ja smo to dodirnuli rukom, a on je nakon toga obrisao ruku isto kao i ja, dakle nasi spolni organi se uopce nisu dodirivali, nakon toga on me zadovoljavao oralno, koristio je i prste ja sam nevina, himen je netaknut, on je gurnuo samo jednu trecinu prsta u moju vaginu, ponekad je oblizivao prste i dirao me po vagini i pomalo gurao prste u nju, da li je moguce da sam trudna, mjesecnica mi kasni vec 9 dana, a imam simptome mjesecnice, bole me jajnici mnogo, imam grceve, mucninu itd."

Anonimus97

Poštovani,naglašavam da sam nevina,dečko i ja smo jednu večer primjenjivali peting,prilikom toga smo ostali bez donjeg veša,on je trljao svoje spolovilo od moje,i pokušao je ućii u mene ali nije uspio..preko vagine je bilo sluzi a i preko njegovog spolovila,a i da nagalašav da je bio dan ovulacije...Zanima me da li je moguće da dođe do trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Maja vjerovatno se radi o pcosu. Sugereiram pregled UZV i obradu kao i terapiju.

hipohondar14

Poštovani,
Nova sam ovdje i pišem iz panike u koju često upadam. Imam 18 godina.
Prije 17 dana sam zadovoljavala partnera rukom (bio mi je zadnji dan menstruacije) i on je ejakulirao. Osjetila sam malo tekućine na zglobu palca, no to se osušilo ubrzo. Od ejakulacije je prošlo otprilike 2 sata i kad sam došla kući oprala sam ruke hladnom vodom sa malo sapuna nakon mokrenja. Pola sata nakon sam se samozadovoljavala rukom kojom uopće nisam doticala penis (ulazila sam u vaginu prstima ali ne duboko). Imala sam ovulaciju prije nekoliko dana, a zadnja menstruacija mi je bila 17.8. Iduću bih trebala dobiti za 8 dana. Ciklus mi često varira od 28 do 32,33 dana. Zanima me je li moguća trudnoća na ovaj opisan način? Puno sam čitala o simptomima rane trudnoće i, kako sam inače veliki paničar, bila pod stresom danima. Osjećam blagu bol u jajnicima, crijevima, nemam teka baš, grudi me bole jako blago na jači pritisak i znala sam osjetiti blagu bol u donjem dijelu leđa. Još me brine to što nakon ovulacije iscjetka gotovo i nema, te sam ujutro primjetila nekakvu sitnu crvenu mrvicu na toaletnom papiru, nakon što sam se obrisala još jednom primjetila sam još jednu ali malo veću. Što bi to moglo biti? Jesam li "simptome" umislila? Kolika je uopće šansa za trudnoću? Sperme nije bilo na vrhovima prstiju koliko se sjećam. Molim Vas da mi pomognete jer ludim već danima i znam da Vam je dosta ovakvih nebuloznih pitanja, ali nisam si mogla pomoći bez da Vas upitam za mišljenje. Unaprijed hvala na odgovoru! L.P.

Nazad
1 ... 7 8 9 10 11 12 ... 14
Naprijed