Kontracepcija

Pitanje u vezi kašnjenja menstruacije

misu moj

helpp... znaci kasni mi menga nekih tjedan dan... nakon prošle menstruacije sam se prehladila i tjedan dana nakon nje sam imala blagi smečkasti iscjedak 3 dana... i nakon toga je sve bilo ok... no sad mi kasni menga ne znam sta da radim..inace imam bolne menstruacije..strah me ginekologa ....nema mogucnosti da sam trudna jel jos nisam stupila u spolni odnos..do sad su mi menstruacije uglavnom bile redovite .... help mi sta da radim.. da mozda je o od stresa matura, kraj skole i to no svejedno me malo strah omg

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite. Stres, matura kao što ste naveli mogući su uzroci izostanka menstruacije.
Pričekajte kroz tjedan dana da nastupi. Ništa se neće dogoditi.

tetrapak10

Dobar dan.
Zadnju menstruaciju sam imala 8.4., a spolni odnos kad nam je skliznuo kondom 3.5. O ginekologa sam dobila escapellu koju sam popila 65 sati nakon odnosa. Dobila sam menstruaciju 11.5 koja je trajala 6 dana. Inače imam neredovite cikluse. Zanima me da li je moguće da je to bilo implantacisko krvarenje a ne menstruacija, zbog toga jer ova menstruacija ne dolazi. ? također već 5 dana osjećam mučninu, neku čudnu bol u želucu, pospana sam i umorna pa me zanima da li su to mogući znakovi trudnoće ili PMS ? Da li je moguće da ova menstruacija kasni zbog escapele? i da u međuvremenu nisam imala spolnih odnosa.... Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema veze s uzimanjem Escapelea.
Ne radi se svakako o trudnoći.

joy0412

Poštovani,
Imala sam tzv: ''vaginalnu suhoću'', sada mi menstruacija kasni 6 dana dok sam imala odnose s dečkom metodom ''prekinuti snošaj''.
Zanima me da li je mozda u pitanju trudnoća ili pak ne? :/
Unaprijed hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test na trudnoću za početak.

mihaella

Postovani,

prethodni ciklus sam ocigledno imala upalu rodnice, bio je iscjedak i neugodan miris. U medjuvremenu se to smirilo. Menstruacija mi je prosla prije 5 dana, sve redovno i bez bola. Dva dana poslije imala sam lagani spolni odnos i sad opet dva dana nakon odnosa javlja se blago krvarenje,u kapljicama. Trudna nisam, ali imala sam vecu fiz aktivnost na biciklu (nakon cega se upravo i javilo to krvarenje) te imam ispite pa mogu pretpostaviti da sam pod stresom. Zanima me Vase misljenje sto bi mogao biti uzrok tome i moram li se brinuti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možda periovulacijsko krvarenje, upala, cista. Odavde ne mogu znati.

joy0412

Dobro jutro, opet ja od prije 2 dana,
Napravila sam test (prvi put), i bio je negativan.
S tim da menstruacije još nema :/

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. O mogućim uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u našim prijašnjim postovima.

ime macka

pozdrav..
imam 20 godina..posljednji odnos sam imala 16.5. (zaštićeni i dečko nije svršio unutar mene) mjesečnicu sam dobila 23.5. slijedeća je trebala biti 19.6. međutim kasni mi vec 4 dana...inace mi je znala kasnit 1-2 dana i u posljednje 2 godine nije mi kasnila vise od 3 dana..pa sam zabrinuta..grudi su mi naotekle i na dodir me bole..mislim da nisam trudna jer je dečko imao kondom i još je svršio izvan mene ... zanima me Vaše mišljenje, što bi mogao biti razlog kašnjenju? Hvala!

ime macka

ispravak : odnos sam imala 10.5. i 16.5.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim kao i vi da niste trudna.

cempa

Postovani,

Imao sam analni odnos sa devojkom 4 ili 5 juna i koristili smo zastitu (kondom).Nisam ejakulirao.Mojoj devojci kasni menstruacija trebala je da dobije pre 2 dana.U cemu je problem? Sta se desava?

Hvala unapred. S postovanjem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je kao što ste napisali ne radi se o trudnoći. Pročitajte si prijašnje postove o uzrocima kašnjenja menstruacije.

dinaaa_a

Pozdrav!

Imam predznake menstruacije, kao i svaki put, također, ti simptomi su isti kao i svaki mjesec, jučer sam ju trebala dobiti, no međutim nisam, mada osjećam da bih mogla svakog momenta (dešavalo se da mi kasni, no rijetko). Uzroke kašnjenja menstruacije (osim trudnoće) već znam. Sve što me zanima jeste ovo u vezi simptoma, da li oni znače da će menstruacija doći (i objašnjenje zašto se uopšte javljaju u slučaju da ne označavaju dolazak menstruacije) ? (Seksualno sam aktivna par mjeseci, napraviti ću test ukoliko ne dođe za dva dana).

Hvala lijepo happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako imate znakove kao i svaki mjesec ne trebate se brinuti. Nastupit će za koji dan.

Sanjapixy

Dobar dan. Kasni mi mens. 13 dana. Pre tri nedelje sam imala odnose bez zastite, decko kaze da nije ejakulirao u mene. Prosli mesec mens.sam imala od 13 do 19. Radila sam test 8 dan kasnjenja menstruacije (preko urina) i bio je negativan. Imam bolove u ledjima i tupi bol kod desnog jajnika. Da li postoji mogucnost da test nije pokazao tacno i da je prerano uradjen? HVala unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste ga radili prerano. Negativan je i ne radi se o trudnoći nikako.

simi

Dobar dan.
Imam jedno pitanje, kasni mi menstruacija 2 dana (zadnjih par mjeseci mi je uvijek bila tocna, ujutro se probudim i doceka me) i poludit cu od brige.
Imala sam odnos s deckom, prvi put bez zastite i ejakulirao je u mene..to je bilo 26.06. a menstruaciju sam trebala dobit 28.06.
Znam da su neplodni dani ali se ocajno brinem i zanima me kolika je mogucnost da sam trudna?
Uz sve ovo bila sam bolesna i na antibioticima i tabletama protiv bolova.

Nazad
1 ... 40 41 42 43 44 45 ... 59
Naprijed