Kontracepcija

preejakulat

baby1996

Poštovana doktorice!
znaći imala sam nezaštićen odnos sa dečkom te smo koristili metodu prekinutog snošaja...znaći nije ejakulirao u mene, pazili smo...inače imam malo neredovite menstruacije...npr prošla menstruacija mi je bila 29.6. aa sad ju još nisam dobila.
dečko je prije svakog odnosa otišao na wc na pišanje ii čak se znao otuširati prije odnosa
jaa sad imam simptome pms-a...znači bolne grudi ii emocijonale ispade i sve to ali ipak me zanima
dali je moguče da je sam ostala trudna ili samo paničarim bezveze paa još zbog tog paničarenja i straha menstruacija kasni
Hvala..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test svakako.Šansa prema opisanom je minimalna.

paranoican19

koliko treba vremena da se procisti sva moguca zaostala sperma iz penisa nakon orgazma?

hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nekoliko sati i uz par mokrenja.