Kontracepcija

prestanak uzimanja pilula

irena2112

Poštovani, danas sam popila zadnju aktivnu tabletu prve kutije Softinelle P tableta i unazad 5 dana sve češće osjeća trnce u desnoj nozi kao i blagu utrnulost. Zbog toga sam odlučila prekinuti s hormonalnom kontracepcijom. Zanima me hoće li utrnulost prestati s prestankom uzimanja tableta i što učiniti ako se trnci nastave? hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
dobro ste učinili prestankom uzimanja tableta. Ako se simptomi nastave ili pojačaju javite se liječniku da se isključi mogućnost tromboze.

irena2112

Poštovani, hvala Vam na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.