Kontracepcija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 4307 | Broj poruka: 50719

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Qlaira


Autor Poruka

Ivo Balenović, dr. med.

12.08.2021. 11:05

Poštovana, radi se o probojnom krvarenju koje je nuspojava oralnih kontraceptiva. Ono nije opasno i ne umanjuje djelotvornost tableta. Nastavite s redovitim uzimanjem tableta.

Rinarina

19.08.2021. 23:35

Poštovani doktore,
Pijem Visanne već 5mj i svaki dan imam prebojno krvarenje. Da li je pametno preći na Qlairu, s obzirom da je isti tip progesterona? Imam endometriozu koja je operisana u novembru prošle godine.

Ivo Balenović, dr. med.

20.08.2021. 09:45

Poštovana, kontraceptivi su druga opcija u liječenju endometrioze. Učinci su gotovo isti. Budući da imate nuspojave razgovarajte s Vašim liječnikom o promjeni terapije.

Lolica144

25.08.2021. 12:35

Poštovani doktore, pisala sam Vam 12.og 8. Nakon popijene druge crvene pilule nije došlo do menstruacije, u biti ono "smeđarenje" je dva dana prešlo baš u svježu krv i to je sve trajalo dok nisam počela piti novo pakovanje pilula. Ta dva dana je bilo obilnije. Dali da ta dva dana računam kao menstruaciju ili kao da je izostala? Lp

Ivo Balenović, dr. med.

26.08.2021. 12:15

Računajte to kao menstruaciju.