Neurologija

EEG

zeljka

Bok!

Možete mi malo pojasnit EEg nalaz
"Niže do srednjovoltažna osnovna celebralna aktivnost je u alfa frekvenciji 10-11 Hz.Reakcija vizualnog blokiranja djelomična.Povremeno se intelpoliraju sporiji valovi 5-6 Hz do 75uV,difuzno bolje vibljivi lijevo parijto-temporo-okcipitalno s naznačenom tendencijom grupiranja preko obje hemisfere,izrazitije na HV,na FS analogne promjene
Zaključak:difuzno dizritmički promjenjen nalaz sa suspektnom lateralizacijom lijevo parijto-temporo-okcipitalno i naznačenom paraksozimalnom tendencijom"
Naručena sam kod neurologa tek za mjesec dana,a zanima me jel to nešto opasno.Na EEg sam poslana zbog bolova u uhu,s tim da mi nisu nasli nikakvu upalu uha,niti neke druge poremećaje.

Unaprijed hvala

Prof.dr. Zlatko Trkanjec

Na žalost, na ovaj način nije moguće odgovoriti na Vaš upit. Svakako se javite na pregled neurologu koji će Vas pregledati i uputiti na eventualno potrebne pretrage.