Neurologija

glavobolja

ivo

moja djevojka ima česte glavobolje koje su popraćene mučninom i vrtoglavicom.glavubolje poćinju u predjelu sinusnih kanala a kasnije se prošire na cijelu glavu.da li to može biti uzrokovano vidom (na lijevo oko slabije vidi) ili je to česta pojava koja se može javit u menstrualnom ciklusu
hvala lijepa

Prof.dr. Zlatko Trkanjec

Glavobolja je jedan od najčešćih simptoma u medicini. Mnogo je uzroka glavobolja, a bolesti sinusa i očiju također mogu uzrokovati glavobolju. Preporučljivo bi bilo da se Vaša djevojka javi na pregled okulisti, otorinolarinologu i neurologu (specijalistima za očne bolesti, specijalisti za bolesti uha, grla i nosa i specijalisti za bolesti živčanog sustava).