Neurologija

eritrofobija

marina

Molim da mi kažete da li se i na koji način može uspješno izliječiti eritrofobija. Da li je tretman hipnozom pouzdan i kome se je potrebno obratiti za takvu vrstu liječenja. Unaprijed hvala.

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Eritrofobija označava poremećaj prisutnosti straha od crvene boje. Pitanje biste trebali postaviti na forum psihijatrija.