Neurologija

HERPES SIMPLEX 1

STAŠA

Rezultati vađenja krvi na odjelu za virologiju pokazali su da imam HERPES SIMPLEX 1 (1:21) jako pozitivno. Zanima me šta to znači.Inače imam vrtoglavice i zujanje u ušima i pod terapijom sam "betaserc 16 mg".
Molim Vaše mišljenje

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Na žalost, na temelju podataka koje ste naveli nije na ovaj način moguće odgovoriti na Vaše pitanje.