Pretraživanje


Jeste li mislili pseudo 23?

prestajalo oko 2-3 sata. Sada je sve ok, rana ne boli, ali me muci sto je ispod rane dosta veliki ugrusak. Znam da se treba napravit ugrusak, međutim mislim da je ovaj malo prevelik... Da li je to normalno


Nasa devojcica stara 5 godina u Martu ove godine dobila je opekotine II/1 i II/2 stupnja. Bolnicki je tretirana, ali bez transplantacije koze. Nakon 2-3 nedelje rane su bile sanirane, ali se


Pilule pijem oko 23 sata navecer. U pon mi je bio 3 tjedan i u pon navecer sam popila zadnju. U utorak i srijedu sam zaboravila popiti pilulu, a to su bile 2 roze, i ostaje mi jos jedna roza za


Postovani, zadnju menstruaciju sam imala 23.10. i bila je normalna, međutim mene muci cudan osjecaj koji mi se javio zadnjih sedam dana. Naime, u predjelu lijevog jajnika veci dio dana osjecam


Postovani, u stolici mog sina (2god) vec duze vremena primjecujem tvorevine slicne osusenom sjemenu rajcice, blijedozuckaste boje, velicine 2-3 mm. Zapravo po izgledu i tvrdoci izgleda kao sjeme


23mm sa folikulom 20mm. U Douglasovom prostoru malo slobodne tekucine. Prisutni bolovi u predjelu jajnika. Da li postoji mogucnost zaceca ukoliko danas budemo imali spolne odnose?


Postovani.Prosla menstruacija je bila 23.1,,uredna,,trajala 3 dana.ovaj mjesec sam dobila tocno danas ,,znaci 18.2..to je odstupanje za 5 dana.Ja i suprug planiramo trudnocu,,,,.Molila bi vas ako bi


je bila u početku tvrđa a poslje normalna.Sada opet nema stolicu 5 dana, davala sam joj šljivu, krušku, marelicu u ovom periodu al ništa od stolice. Beba dobro napreduje , sisa svaka 2-3h, mokri


pilule pijem otprilike 2-3 godine, uz neke pauze, zadnja mi je bila prije 3 mj, dakle sad mi je ovo 2 kupije bez prestanka, medutim recept je stari, a na pregled idem tek za 2 tj, a trebala bi poceti


Moja mama ima 64 .god ,operisan je i uklonjena kompletna dojka i limfni cvorovi. Stigao joj je nalaz PHS sa dijagnozom / U tkivu dojke bazalna membrana ocuvana,nema malgnih celija,a u 11 od23