Pretraživanje


Jeste li mislili pseudo 23?

pojasnite nalaz i koje bi pretrage trebalo obaviti i koliko hitno jer se kod nas na svaki specijalistički pregled čeka prosječno 2-3 mjeseca pa ako je potrebno da se obratim privatnoj praksi. Unaprijed


je povezano,u zadnjih 2-3 mjeseca osjećam da sporije mogu reagirati(ili npr.sporije pisati na tipkovnici). Nalaz: Osnovna cerebralna aktivnost dolazi u promjenjivoj i niževoltažnoj alfa frekvenciji


Poštovani, imam 23 godine. Prvo dijagnoza: - trupovi kralježaka uredne visine i položaja, primjerenog intenziteta signala - sniženje I.V. prostora L4-L5, L5-S1 uz izmjenjen intenzitet pripadajućeg


dlaka ili slicno, ali opet se ponovilo nakon 2,3 dana, a onda i jutros dok je jos spavala, povremeno zakasljivanje u vreme od 15-tak minuta, bez povracanja. Inace nema druge znakove bolesti, temperatura


Poštovani! Imam 23 godine i prvi puta sam imala napad u 5. mjesecu 2001. godine, nakon cega sam dobila terapiju Tegretol CR 400 mg, 1+0+1. 3. U 3. mjesecu 2003. godine mijenjam neurologa, nakon


krvarenje. popila sam prvu kutiju,zadnju tabletu sada u srijedu, 23.05. muci me to sto mi se prije tjedan dana pojavilo krvarenje,vise kao sluz na pocetku a sada vec i krv no u malim kolicinama i ne


-2:3+ 1.AC Odlukom kemoterapijskog konzilija indicirano je liječenje kemoimunoterapijom po protokolu ACx4, potom paklitaksel x4, potom trastuzumab tijekom godine dana. Bolesnica je dobrog općeg


imam 23 godine i prije 4 mjeseca su mi dijagnosticirali wpw sindrom,kazu nebi trebalo bit opasno dali da pijem cordarone ,mada sam cula da su te tablete otrov za mene,cak mi je i kosa pocela opadat


organizma a posto imam 23 god. i to vec traje 10, a osim sto je bolno ni estetski bas nije lijepo s obzirom na brojne oziljke, zanima me Vase misljenje o trajnosti i mogucoj terapiji kao i uzrocima


Pročitala sam sve teme odavde, i ono "Važno!", ali svejedno ne znam trebam li se brinuti. Imam 23 i pol godine. S prvim danom prošle menstruacije počela sam piti "Qlairu" (do tada nikad nisam uzimala