Kontracepcija

Da li postoji mogucnost trudnoce`?

Cinderella19

Postovani Doktore! Imam uzasan strah trudnoce, da li postoji mogucnost u mojoj situaciji, imala sam Petting s Deckom on je imao Kondom , ja sam nevina pokusao je penetrirati par sekundi ali himen je jos tu , mislim da sam bila u plodnim danima predhodna menstruacija je bila 07.08.2013 a to se desilo 18.08.2013, Decko nije ejakulirao nikako taj dan cak ni kasnije kad sam ga rukom zadovoljavala . imam uzasan strah da je kondom puknuo ili sta slicno, jer nismo ga provjerili kasnije samo kad sam ga zadovoljavala isto je imao taj isti kondom ali nisam nista osjetila da izlazi. Menstruaciju sam dobila 02.09.2013 trajala je 7 dana prva 4 je islo vise a zadnja 3 malo skroz, sasvim normalna. Da li je u mom slucaju moguca trudnoca, i da li je potreban Test?? nadam se da ce te mi odgovoriti sto prije.. HVALA PUNO!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba vam test. Treba vam edukacija. O kakvoj mogućoj trudnoći govorite?

Cinderella19

Oprostite ako sam vam bila postavila jako glupo pitanje, ali sam bila jako uplasena zbog tih laznih menst. jer ova nije bila bas nesto najjaca ali je trajala 7 dana kao napisano. Cesto citam objave na ovom Forumu i sve pohvale stvarno mi u Austriji nemamo ovakav kvalitetan forum zato sam i vama postavila tu pitanje, oprostite ako sam vam naporna. Znaci Doktore u mom slucaju nemoze nikako doci do trudnoce, i cak da je kondom bio ostecen .? Hvala punooo, punooooo!!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je. Pozdrav.

Cinderella19

Hvala vam puno , i vama Pozdrav od srca , najbolji ste !!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Cinderella19

Oprostite sto vas ponovno opterecujem , ali sam malo prije vidjela na ulosku neki smedji iscjedik tackasti,i vise ga nema , to mi se jos jednom desilo u maju. da li to moze promjeniti situaciju? od predhodnje menstruacije nisam nikako imala petting nit nista, a menstruaciju bi trebala dobiti za 12 dana otprilike..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Riječ je o periovulacijskoj sukrvici . Ne brinite.

Cinderella19

Hvala puno Doktore! i oprostite sto Vam postavljam puno pitanja.. imam jos jedno: dali je istina da samo zene koje su koristile kontracepcijske pilule , mogu imati tu menstruaciju u trudnoci? mene je jos uvijek strah, nemogu mirno spavati a imam jako bolne grudi mislim da je to znak nadolazece menstruacije koju bi trebala ove sedmice dobiti...Hvala doktore puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije istina ovo što ste naveli.

Cinderella19

ok, hvala puno. znaci za trudnocu mogu to izbacit iz glave.. hvala puno na svemu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.

hipokrat11

Poštovani doktore...
Imao sam sa curom odnos prije 24 sata i ejakulirao sam u nju,ali je imala menstruaciju..
Zanima me dali mmoze ostati trudna i ako može kolike su šanse za to??
Radujem se vašem skorom odgovoru..
Sa poštovanjem...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je ciklus redovit šansa je mala gotovo minimalna.

hipokrat11

Hvala vam puno...
Sa postovanjem...

RAUNEFP

Postovani, molim Vase misljenje.
Posljednju menstruaciju sam imala 27.08.2013., godine, odnos sa deckom sam imala 14.09.2013. godine, moj ciklus traje otprilike 28-31 dan (kako kad, pila sma u Junu primolut nor tablete pa su mi one malo poremetile)
Odnos smo imali bez zastite, medjutim nakon sto je on prvi put svrsio, mokrio je i mi smo stupili u odnos drugi put (oba puta je svrsio van mene, i mokrio je nakon prvog puta). I ja sam mokrila odmah nakon drugog puta.
Molim Vas Vase misljenje, da li postoji mogucnost trudnoce, da li je istina da ukoliko muskarac mokri da je smanjena mogucnost trudnoce na minimum?
Hvala Vam mnogo unaprijed.
S poštovanjem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Cinderella19

Oprostite Doktore, sto vam ponovno smetam, danas sam isla malo dalje s Deckom, koristili smo zastitu , ali on dok je stavljao zastitu malo je pogresio pa je okrenuo kondom i ponovno stavio bio mu je spolni organ malo vlazan, pa se bojim da li postoji mogucnost trudnoce on nije skroz prodirao u mene, nego samo pola.. meni su plodni dani dali postoj mogucnost drudnoce i da li mi je potrbna hitna Kontracepcija?? On nije nikako ejakulirao... Molim vas odgovorite mi ..Pozdrav i hvala unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o mogućnosti trudnoće, ne treba hitna kontracepcija.

ejko33

Postovani doktore
Zanima me dali je moguce da je moja cura trudna ako nije bilo spolnog odnosa ovaj mjesec nego sam je samo zadovoljavao prstima bez da sam dirao svoj penis niti da sam mogao prenjet spermu u vaginu.Zadnja menstruacija joj je kasnila 1 dan a ova vec 4 dana pa me zanima zasto jer nije bilo spolnog kontakta.U zadnje vrijeme je pod velikim stresom i zivciranjem u skoli i doma pa me zanima jeli mozda tako ? na dan kad joj je trebala doci menstruacija imala je sve normalne simptome ko uvjek ali nije se pojavila pa me zanima zasto ? Hvala unaprijed