Kontracepcija

Da li postoji mogucnost trudnoce`?

jurkenik

Postovani,
partnerica i ja smo imali nezasticeni odnos, gdje smo nakon ejakulacije ubrzo nakon imali opetovani odnos. Na spolnom udu nije bila vidljiva ikakva veca koncentracija spermija, ali s obzirom da je ovo bio posljednji plodni dan ili dan nakon, zanima me je li trudnoca moguca.

Hvala unaprijed na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da je moguća kod opetovanih odnosa, koji slijede jedan za drugim.

Luciley

Poštovani,
pijem oko pola godine adexa pilule, uglavnom ih prijem oko 21 h. ovaj mjesec tj. tijekom uzimanja ovog blistera nekoliko puta mi se dogodilo da sam tabletu popila pola sata do sat vremena kasnije. Posljednju tabletu sam popila 18.12., a menstruaciju bi trebala dobiti 22.12. Može li zbog tog kašnjenja kod uzimanja doći do trudnoće jer dečko ponekad ejakulira u mene?
Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Oscilacije do 1 sat u uzimanju su dozvoljene.

Prvi put sam spavala sa deckom, nije bilo krvi, sutradan vrlo malo, decko tvrdi da je na vreme izvadio svoj polni organ i svrsio van mene, posle toga se oprao i ponovo usao u mene. Molim vas recite mi kolike su sanse da sam trdudna? Inace imali smo odnos 7. dana menstruacije, prethodni dan prestalo krvarenje

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kod opetovanih odnosa šanse postoje. U vašem slučaju nisu velike jer sedmni dan ciklusa ako je isti redovit spada u neplodne dane.

sarma15

Postovani,

Imam kratke cikluse (21-25 dana). Zadnja menstruacija bila ke 27.11. Sa suprugom sam imala nezasticeni odnos 3.12. ali nije ejakulirao u mene. Danas mi je 27-i dan ciklusa i jos nisam dobila. Ima li ikakve sanse da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne ako nije bilo ejakulacije.

Lela127

Postovani,
Momak i ja smo spavali, odnosi su trajali oko sat vremena sa prekidima, ali on nikako nije svrsio, niti jedan put. Menstruaciju trebam dobiti za oko 4 dana, poprilicno mi je uredna. Zanima me postoji li mogucnost trudnoce, i ako postoji kolika je, ako nije doslo do ejakulacije nikako, iako su odnosi duze trajali.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije bilo ejakulacije neće doći do trudnoće.

ivana810

Postovanje,
Prije dva tjedna sam imala mucnine, bolne grudi, bol u donjem dijelu trbuha.. momak i ja smo mislili da sam trudna no dobila sam urednu mjesecnicu, problem je sto su se meni mucnine nastavile, grudi me bole uzasno, bolovi u ledima i donjem dijelu trbuha a promjene raspolozenja su katastrofa i osjetljivija sam nego inace.
Moze li bit pms koji duze traje..
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smetnje nisu pms a niti trudnoća.
Javite se na pregled i uzv.