Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

dancer1

Zdravohappy Izgubila sam nevinost pre 2 dana, ali se to desilo bez bilo kakve zastite. Zanima me moze li doci do trudnoce ako nije ejakulirao u meni? Naravno nakon pucanja himena bilo je tragova krvi i braonkaste tecnosti ali i dalje na gacicama primecujem pomalo braonkastih tragova pa sam zabrinuta, inace je sve ostalo bilo u redu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije bilo ejakulacije šanse su vrlo male.

Samosvoja2

Imala sam odnos 3 dana prije menstruacije,4 dan sam dobila menstruaciju zanima me dali moram cekati slj menstruaciju da znam dali sam trudna ili ova menstruacija dokazuje da nije doslo do trudnoce,nije doslo do ejakulacije unutra

Samosvoja2

I zaboravila sam napomenuti da sam mensteuaciju dobila dan ranije prije ocekivane

cuftica.17

Menstruacija mi je zavrsila 72. sljedeca bi trebala doci 1.3. iako cesto kasni maksimalno 4 dana. Jucer sam imala dva spolna odnosa s deckom bez kondoma. Razmak izmedu dva odnosa je bio 2 do 3 sata. Trajali su 2 do 3 minute i on nije ejakulirao u mene. Sad me zanima jel ima ikakve mogucnosti da sam trudna s obzirom na to da su mi plodni dani?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Samosvoja niste trudna i ne trebate čekati iduću menstruaciju da bi to ustvrdili.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cuftica šansa postoji no vrlo je mala.

_darmar_

Imali smo nezasticen odnos, 2 dana nakon zavrsetka menstruacije i nije uopste svrsio,trebalo mu je mozda jos 2-3min. Da li imam razloga za paniku? Kasni mi 2 dana,imam sve simptome da cu dobiti,inace mi uvijek kasni po 4-5 dana, pila sam tablete protiv upale sinusa i imala sam veći stres..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći.

Samosvoja2

Evo ovako vec par dana imam grceve u stomaku bol je kao kad trebam dobiti i kao da moram na wc u isto vrijeme,međutim stolica mi je normalna i bol je cesto jaka tabletu moram popiti onda,ovih dana su mi plodni dani pa se brinem i također su mi se pojavile danas tockice krvi,menstruaciju sam imala ovaj mjesec no brine me ta bol u stomaku koja ne prestaje i ta krv postoji li sansa da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o ovulacijskoj boli. Ne vidim ginekološki problem kod vas.

nemo110010

Postovanje,
Imam jednu situaciju koja mi je malo nejasna, pa ako mi mozete samo odgovoriti na to.
Dakle mjesecnicu sam prosli mjesec imala 22.1 i trajala mi je do 27.1.
Eh sad, Imala sam odnos sa deckom dva puta u plodnim danima, jedan je bio 3.2, a drugi 6.2 (Nije svrsio u mene, ali nismo koristili zastitu u niti jednom slucaju). 9.2 nakon odnosa sam primjetila jaako slabo krvarenje svijetlo roze boje, skoro pa prozirno, sto se nije vidjelo na gacicama, vec samo kada bih se obrisala, nakon sto bih isla na wc.(sto je postalo jako cesto, sto opet moze biti od previse tekucine koju sam pila). To je potrajalo cijeli dan skoro, da bi na kraju dana ostao nekakav smeckasti iscjedak. Sljedecih par dana nije bilo nicega. Onda opet 12.2 za vrijeme da tako kazem ''igranja'' pocelo je jako krvariti ali opet roskasta boja, ali ovaj put u vecoj kolicini. nije dugo trajalo, svega pola sata i opet je ostavilo smeckasti iscjedak. (sto je moguce da je ovaj drugi put bio da sam se ozljedila iznutra, valjda). U zadnje vrijeme (od tada) mi je malo malo pa muka, nemogu jesti nista, leda me uzasno bole, a ponekad dobijem bol kao da cu dobiti mjesecnicu, a ta bol se pojavi pa nestane, mozda dva do tri puta dnevno, Grudi me uzasno bole vec par dana i tvrde su dosta, dok kada trebam dobiti mjesecnicu bole me samo jedan dan. Dali imam razloga da se brinem? Ili je to sve zbog vremenskih promjena? Dosta sam putovala u zadnjih mjesec dana.. Vamo kisa, tamo sunce, tamo vjetar.. ne znam dali to ima ikakve veze..inace mi mjesecnica kasni mozda dan dva najvise. Trebala sam dobiti 19.2 po izracunu.

Hvala vam unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne bi trebalo raditi o trudnoći. No s obzirom na probojna krvarenja, nezaštićene odnose sugeriram ipak test na trudnoću.

nemo110010

Opet ja..heh..nisam napravila test, malo me strah bilo..ali dobila sam menstruaciju 24.2 i prvi dan mi je sve normalno izgledalo.. inace drugi dan mi je uvijek obilan. ovaj put nije bio.. onako srednje.. a ni boja bas nije ista kao uvijek. inace mi traje po pet do sest dana i na zadnji dan bude onako smeckasto. sad mi je evo treci dan (odnosno 4 jer je iza ponoci) i vec sve sto je na ulosku je smeckasta boja.. treci dan.. sta se desava? dali je moguce uopce ako si uistinu trudan da imas menstruaciju na pocetku? cula sam par puta da je, ali neznam dali je to istina.. dali je moguce da ako nije trudnoca u pitanju, da je nekakva bakterija ili nesto sto uzrokuje takvo krvarenje i tu nepravilnu mjesecnicu? mozda najbolje da odem kod ginekologa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se o menstruaciji. Ne trebate nigdje na pregled za sada.

Doki241

Postovani,zanima me da li je moguca trudnoca u plodnim danima ukoliko smo svaki put koristili kondom i decko je svrsio izvan mene te smo svaki put provjerili kondom i nije nista iscurilo ? Zaista me bude strah,pa mi treba vasa pomoc. Pozdrav

Prije nekoliko dana sa momkom sam se mazila, dirala sam njegov polni organ te nakon toga samo obrisala ruku. Uzela sam i pojela neki keks jer sam zaboravila na to. Da li je moguće da zatrudnim ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

420, na takva pitanja vam neću odgovoriti. Nažalost ispod nivoa su ovog foruma.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Doki ako ste sigurni u konstatacije šansa je samo u teoriji.

carina

moja devojka je nevina, nikada nismo imali polni odnos... 8.02. je sela ma moj penis i usao je samo glavic a ne verujem ni da je toliko i to je trajalo 5-10 sekundi ali nisam imao kondom.. nije doslo do ejakulacija ali brine me presemena tecnost i tada joj nisu bili plodni dani... ona je imala poslednju menstruaciju 29.01 i sada joj kasni ali ona je i obicno neredovna jer je pod stresom i ovaj mesec je za nju bio jako stresan... da li je moguce da je trudna? trebamo li brinuti?

Nazad
1 ... 24 25 26 27 28 29 ... 41
Naprijed