Kontracepcija

jesam li trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne. No vi bolje znate da li je dio ejakulata došao do rodnice.

hvala na odgovoru,sve je bilo kako sam i opisao,ni bilo ni guranja prstiju niti bilo cega,i da bili smo u stojecem polozaju i kod djevojke nisu plodni dani

Postovani doktore.
S zadnja mjesecnica mi kasni vec 10dana..imam policisticne jajnike. Prije 5dana sam pocela piti dabroston po savjetu lijecnika,danas sam vec prestala. Medjutim juce sam imala prvi spolni odnos i nije doslo do ejakulacije u meene vec van. Ipak mme zanima da li je moguca trudnoca s obzirom da meni kasni toliko,dakle ne bi trebalo da su plodni dani??? Imam pms simptrome od kako sam pocela uzimati dabroston.
Unaprijed zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anica ne radi se o mogućnosti trudnoće. Educirajte se.

antonija07

Poštovani, završila sam sa prvom kutijicom tableta Diane 35 prije 5 dana i još nisam dobila menstraciju. Nebi me hvatala tolika panika oko toga kašnjenja jer mi kasni od kad znam za sebe, nego mi je moja ginekologinja rekla kada mi ih je prepisala da mi sigurno nebude kasnila kada budem cijeli jedan štos tableta popila i da svakako budem imala menstraciju kad sam ju pitala kako dalje piti tablete u slučaju kašnjenja. Malo sam zbunjena sad pa eto. Unaprijed hvala na odgovoru happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Doći će. Držite se uputa. Sedam dana pauze a osmi dan novi blister.

kiwi123

Pozdrav. Zanima me da li cura moze zatrudnjeti ako sam ejakulirao po torzu te se to iscjedilo prema dolje (ona je sjedila) i u roku 10 sekundi smo obrisali sve (a danas joj je bio 2. plodni dan). Je li moguce da je nesto ipak uslo unutra?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da nema šanse za trudnoću.

*Sabalija*

Postovani...predhodna menstruacija mi je bila 10.2 sinoc sam imala spolne odnose sa metodom prekinutog snosaja,mislim da su mi plodni dani jer me bole jajnici i imala sam 2 dana prije toga povecanu sluz,danas sluzi vise nemam ali me nacas zabole jajnicii pa prestanu,odnos je bio sa ejakulacijom vani paa smo se obrisali i nakon par minuta nastavili..zanima me mogu li ocekivati menstruaciju ili ipak nece doci??

Milica007

Poštovani doktore,
Menstruaciju sam trebala dobiti 10.feb a sad je 28., i do sada je pretežno kasnila ali 10. imala sam smeđi iscjedak oko 6 dana ali skroz malo. Prije toga imala sam spolni odnos sa kondomom i nije ni pukao niti je dečko svršio u mene. Imam sve simptome pred menstruaciju (bolove u stomaku, u leđima, nervoza). Da li postoji mogućnost da je to što sam se udebljala i od stresa ili postoji mogućnost trudnoće?
Hvala.

karlica_123

Pozdrav doktore! Posljednju mjesečnicu imala sam od 13.2. do 17.2.
Stupila sam u zaštićeni seksualni odnos 28.2., ali kondom je pukao prilikom mijenjanja poze. Na vrijeme smo primijetili pa smo prekinuli odnos. Nije bilo ejakulacije. Zanima me postoji li i kolika je šansa za trudnoću?
Hvala na odgovoru, lijep pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sabalija odgovorio sam vam.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Milica prema opisanom ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Karlica mala ako nije bilo ejakulacije.

lucijana66

Pozdrav,malo sam ubunjena. Prosli ciklus sam prvu tabletu popila 17.02 odnos sam imala 19.2 a 21.2 sam zaboravila popiti tabletu,koju saam popila 11h kasnije idalje nastavila normalno.. 9.03sam popila zadnju te sam 13.03 pocela krvariti i trajalo je ni dva puna dana. Sad se osjecam lose i mucno mi je,ne znam jel psihicki il postoji mogucnost da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

crvendac21

Cijenjeni doktore!
Menstruacija mi je trajala 5 dana i završila 27.2. Inače imam redovne menstruacije. Partner i ja pokušavamo zanijeti pa me zanima
kolika je mogućnost za trudnoćom ako smo imali spolni odnos 8. i 9. 3. pri čemu je on oba puta ejakulirao u mene.
LP happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa dakako postoji. Pričekajte da izostane menstruacija.

loodor

Djevojka mi je dobila menstruaciju 6.5 a mi smo imali odnos 15.5, zanima me imal mogucnosti da je ostala trudna. Mozel se sada uraditi test za trudnocu ili se mora cekati menstruacija pa ako bude kasnila da se uradi test. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste ejakulirali u rodnici svakako je trudnoća moguća. Test ne prije nego u vrijeme očekivane menstruacije.

Nazad
1 ... 15 16 17 18 19 20 ... 28
Naprijed