Kontracepcija

jesam li trudna?

mishkica19990

Zapravo, sigurni smo da ejakulacije u rodnicu nije bilo. Više me zanima onaj poslije dio, može li nešto ostati u cijevi. Također, kada mogu napraviti test za trudnoću?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može. U vrijeme očekivane menstruacije.

annie1805

poštovana doktorice,
pijem lindynette već 4 godine bez ikakvih problema međutim prošli mjesec igrom slučaja imala sam poteškoća. 9.5.sam letjela za ameriku te zbog vremenske razlike kasno popila tabletu. Znaci 10.05. sam popila dvije prvu čim sam sletjela drugu u standardni sat. idućih 15 dana sam pila kao i inace u deset navečer međutim vremenska razlika od šest sati me bunila stoga kad mi je trebala biti zadnja tableta 16.05. nisam je imala za popit onda sam dobila stvari ( 19 - 22) i kad sam letjela nazad 24.5.trebala biti prva tableta novog pakiranja al i s njom sam kasnila 14 sati znači popila sam jednu u jedan popodne a drugu navečer u deset kao inače i otad ih redovito pijem međutim s momkom sam imala odnos 26.05., 28.05. 31.05. I svaki put je svršio u mene je li postoji mogućnost da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Gdje vidite da doktrorica odgovara na pitanja ovdje?
Neće doći do trudnoće.

annie1805

joooj oprostite, vidila san preve postove na strani 1 pa san se zaletila... hvala vam na odgovoru puno me je smirio happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

lola1993

Postovani,
počela sam uzimati Diane 35 kontracepciju zbog policisticnih jajnika ali i zbog zastite.
Zanima me postoji li mogucnost trudnoce buduci da sam spolne odnose imala 4.6. i 14.6. bez ejakulacije? A prvu pilulu sam popila na drugi dan ciklusa (25.5.)?
Prvi put uzimam kontracepcijske pa me zanima.
Hvala puno na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

Malamare14

Poštovani,
Cirkusi mi traju 29-30 dana. Posljednja menstruacije je bila 23.5., 24.5. Sam u toku menstruacije imala nezaštićeni odnos. Poslje toga 5.6. Sam imala također nezaštićeni odnos. Tabletu elleone popila sam nakon 9 sati od tog odnosa. Nisam imala nikakvih krvarenja niti nus pojava. Da li postoji mogućnost da sam trudna. Trebala bi po pravilu sutra, preksutra dobit menstruacije. U panici sam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa je mala, ali ništa nije stopostotna zaštita.

luda13mala

Poštovanje! Nedavno sam počela uzimat tablete adexa.Par dana je nisam uzimala u isto vrijeme nego nakon par sati razmaka.Zadnju menstruaciju sam imala 12.06 a s dečkom sam imala spolni odnos 24.06 i evakuirao je vani no nakon pola sata smo imali drugi spolni odnos i opet je evakulirao van.Kakve su šanse za trudnoćom?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nikakve.

cinamonlover

Pozdrav,pijem kontracepciju vec tri meseca,i sve je bilo super do pre dva dana kada su poceli jajnici da me bole,i sinoc je pocela glava da me boli bas,jutros nije prestala,posto sam bila trudna i to su neki slicni simptomi koji sam imala jel postoji mogucnost da sam zatrudnela,redovno sam pila pilule uvek u isto vreme...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne umišljajte si. Javite se obiteljskom liječniku.

sanja1702

Poštovani,

pijel lyndinete 20 malo više od godinu dana. Prek nekih 15ak dana povraćala sam i imala prosljev čitavu noć i bojim se da sam ispovraćala i tabletu. Nakon toga sam imala nezaštićeni sex sa dečkom. Sad imam mučnine, ali navečer, boli me glava, smetaju mi razni mirisi. Kolke su šanse da sam trudna? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Koliko je vremena prošlo od uzete pilule do pojave povraćanja i proljeva?

sanja1702

Proslo je 3 do 4 sata

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne bi trebalo doći do trudnoće prema opisanom.

Malenavk

Poštovani!

Krenula sam piti Lindynette prije 9 dana, uredno ih pijem svaku večer. Jučer je dečko svršio u mene, dali postoji opasnost od trudnoće, pošto je prošlo tek 9 dana od prvog dana uzimanja pilule!? I dali trebam
koristiti kondom još neko vrijeme sad ili!?
Hvala unaprijed!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba kondom. Neće doći do trudnoće ako redovito i na vrijeme uzimate pilule.

Nazad
1 ... 17 18 19 20 21 22 ... 28
Naprijed