Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

crvenilo i svrbež na penisu

cico12

postovanje, glavic izgleda otprilike kao na ovoj slici http://shrani.si/f/3L/DR/3oWJQpFa/20121004223121.jpg
znaci kao da je ispucan pomalo, neznam kako drukcije da se izrazim.
prilikom spolnog odnosa je dosta osjetljiv, ne izlgeda nista posebno iziritirano, nego je uvijek tako, da je malo zagladeniji i da nije tako osjetljiv produzio bi se spolni odnosi ne bi bio toliko osjetljiv, postoji li kakav lijek za to, krema ili nesto?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mislim da je kod Vas riječ o iritaciji. Mažite neku kremu za regeneraciju (npr. Bepanthen).

petarpan

Dobar dan, imao sam spolni odnos prije 10 dana, nakon toga nekih dva dana pojavile su mi se neke dvije tockice na glansu blizu vrha nikad to nisam imao i nakon nekih 6-7 dana jos 6-7 tockica koje nisu bile skroz na vrhu glansa nego malo ispod prekrivene kozicom, sad mi je frka stvarno ne znam sta je to, a ove nove tih 6-7 tockica su bile bijele prije nego sam spustio kozicu i onda sam prstom presao preko njih ostalo je samo crvenilo na mjestu gdje su bile bijele nakupine, oprao sam spolovilo i sad me frka, a mogu vam reci nakon tog odnosa da je spolovilo promijenilo miris. Imate li neki savijet?!

cuk88

Ponekad mi se javi crvenilo na galansu, nekad nakon masturbacije li se ponekad javi samo... Ali cim se ispire cistom vodo ubrzo nestane...
Interesuje me da li je to iritacija samo... Nikada se nije dugo zadrzavalo,,,, Nemam sex odnose... Pozdrav

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Za petarpan: mislim da nemate razloga za zabrinutost, ali ako se promjene budu širile obratite se liječniku.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Z cuk88: da, to je samo iritacija.

petarpan

Doktore molim vas mozete li dati neki savijet, ne znam o cemu se radi..??
Hvala

QQ

zdravo,da li mi mozete reci nesto o ovome evo slika
- http://imgur.com/e8S70VU
- http://imgur.com/qj85w08
i da li je normalo da nekad glavic bude tamnije boje(kao modar) a nekad svetlije? hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nemam neki poseban savjet. Nažalost, preko računala, na temelju Vašeg opisa ne može se nešto preciznije zaključiti.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Za QQ: gore navedena fotografija pokazuje normalno spolovilo. Normalno je to što navodite.

Marijofil95

Ovako 17.2.2014. oko 13 h je me poce peckati/svrbit/zarit nez tocno sta je donji muski spolni organ.
I sada sam primjetio da mi se na vrhu spolnog organa na kozici crveni.

I zari pomalo sta moze biti , kako to ukloniti , imam 19 godina nikad nisam imao sex sa curama?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno je riječ o blažoj iritaciji koja se može ponavljati. Nikakva terapija nije potrebna.

Marijofil95

Uredu...hvala Bogu happy

Jos me zanima koliko bi ovo dana moglo potrajati? mslm. od kad me je ovo pocelo zariti da cesce moram pisati..
ALi mislim da mi je bolje vec sada,tj.kad ne zaboravim na to uopce ne osjecam al kad o tome mislim stalno osjecam pomalo..

Marijofil95

http://www.zaslike.com/files/p9imp11zbebliy0alcwk.jpg

http://www.zaslike.com/files/djt9zfz04z4ymrjcb2tf.jpg

Eto 2 slike kako to kod mene izgleda,dali imam razloga za neku brigu..
Ps. jos jednom da kazem nikad nisam imao sex sa curama.

luisao

Poštovani,
prije 5-6 mjeseci imao sam sexualni odnos bez zaštite, te mi se jutro nakon odnosa prilikom mokrenja pojavilo peckanje koje je trajalo nekih 2-3 dana. Međutim, od tog dana moja sperma je vodenasta i unutar nje se nalaze bijele grudice (kao da je rastopljen toaletni papir), te sperma nema svoja prijašnja svojstva mirisa i boje.. prije nekoliko dana imao sam spolni odnos sa djevojkom koja ima žuto-zelenkasti iscjedak i iritiranu kožu na području vagine, te joj je spolni odnos bolan..Nakon tog odnosa osjećam svrbež i peckanje na penisu i kao neko bijelo ljuštenje i lagano naoticanje kožice na penisu.... Što bi to moglo biti (meni, a i njoj)? Što mogu učiniti po tom pitanju? Kome se obratiti? Puno Vam hvala...

Marijofil95

Jos nesto ja imam naviku cesto drkati dali je do toga..

Cili dan sam nikakav zbog ovoga svega,nervozan sam molim pomoc..sad

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Za Marojofil95: vjerojatno je riječ o nešto jačoj ritaciji. Možete mazati Bepantthen kremu. Neko vrijeme prekinite s aktivnostima poput masturbacije.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Najbolje je da se obratite dermatovenerologu. Može se raditi o raznim spolno prenosivim bolestima, ali i o bezazlenim stvarima.

Marijofil95

Sinoc sam na penisu vidio bjelo nesto kao sperma.
Jel moguce da mi je sperma ostala unutra nakon drkanja tj . jer kad sam drkao kad bi sperma trebala izaci ja bi stisno penis da ne izleti dok ne odem na toalet..

i sinoc sam penis cistio od toga jednostavno trljao ga da to bjelo izlazi..
i jako je me peklo i smirlio je se i danas je jako jako bolja situacija..

i jutros sam takodjer vidio to isto kao sperma..samo je se pojavilo vjerojatno me zbog toga je zarilo i svrbilo

evo slika doktore http://www.zaslike.com/files/blrnvk30xmv7a7bjidp.jpg ..

Sto vi kazete na to sve? Hvala na odgovorima.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Sve što sam mogao reći sam Vam napisao.