bolne grudi

mlavric

Mene zanima da li je normalo da su mi grudi otečene 10 dana prije sljedeče menstruacije. Bol je stvarno jaka. Planiram dijete i nije mi jasno da li su mi plodni dani kada me počinju bolit grudi ili prije toga. Inače zadnju mjesečnicu sam imala 22.4, ciklusi su mi oko 28-30 dana. Na bebi radimo 5 mjeseci,.
Unaprijed se zahvaljujem za odgovor.... INA

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je. Karakteristika je gestagene faze ciklusa.

mlavric

Oprostite, neznam da li sam dobro shvatila. Gestagena je faza drugi dio ciklusa ili.....Neznam si točno odrediti u kojem razdoblju imam plodne dane? Hvala za odgovor

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je. Gestagena faza je drui dio ciklusa.