Moguća trudnoća?

plava62

Poštovani,
Dakle imam problem, zadnju menstruaciju sam imala 28.8 i trajala je otprilike 8-9 dana, na početku je bilo kao neka sluzava krv samo par mrljica pa me zanima što bi to bilo kasnije je bilo normalno, brine me to što sam također 5.8 također imala menstruaciju i trajala je 7 dana, između te dvije menstruacije sam imala zaštićen spolni odnos 3 puta, također sam između tih menstruacija pila antibiotik klavocin od 1g dali on imama kave veze sa ovom drugom mengom što je ranije došla?Također kad sam pila te tablete u prvom mj ove godine poslije njih sam curila mj dana..
Zanima me još prije tjedan dana su me krenuli boljeti bubrezi i imala sam mučninu i još uvijek imam temperaturu i opet pijem antibiotike(sulotrim), dali je moguća trudnoća?

Hvala unaprijed!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da ste imali odnose, a menstruacija kasni treba misliti o mogućnosti trudnoće. Preporučam da učinite test. No, moguće je da je i zbog svega što ste naveli došlo do remećenja menstruacijskog ciklusa.

plava62

Hvala na odgovoru
No zaboravila sam napomenut da je ta menstruacija od 28.8.-4.9 na početku bila mala količina krvi a kasnije obilna sa nekakvim krvnim ugrušcima, to sam primijetila
i kada sam išla na wc bilo je puno krvi,
Mučnine su mi prestale, i jučer i danas ujutro nisam imala temperaturu kad sam se probudila

Ivo Balenović, dr. med.

Menstruacija ne mora uvijek biti istog intenziteta.

plava62

Poštovani
Rekli ste mi da napravim test za trudnoću to sam i učinila(gravignost mini) i bio je negativan
Dali je moguće da imam upalu jajnika?
SIMPTOMI
temperatura
mučnina (nekih 15 poslije ustajanja bez povraćanja)
podmukla bol kod oba jajnika(čak nekad i probadanje)
ponekad mi znam bit zima jako
Postoji li kakva mogućnost da sam ipak trudna?
Hvala unaprijed!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, pošto je test negativan ne radi se o trudnoći. Simptomi koje opisujete su nespecifični i mogu biti posljedica upale jajnika, ali i uroinfekcije, bubrežnih kolika, te gastrointestinalnih infekcija. Savjetujem da posjetite iječnika.