trudnoca ili----

didy

evo ovako zadnja menga 16.03. inace dobivam ju svakih 27 dana, danas napravila test i pozitivan, posto nisam vjerovala otisla ginekologici ona mi je rekla da nista ne vidi i po njoj da nema trudnoce i neka dodem drugi tjedan, nakon zavrsenog pregleda odoh opet u apoteku i kupim test on pozitivan ...da cujem sta vi mislite dali da vjerujem testovima ili doktorici....help jutros napravila 3 test takoder pozitivan

didy

ovako mi je prosao tjedan
evo ovako zadnja menga 16.03. inace dobivam ju svakih 27 dana, danas napravila test i pozitivan, posto nisam vjerovala otisla ginekologici ona mi je rekla da nista ne vidi i po njoj da nema trudnoce i neka dodem drugi tjedan, nakon zavrsenog pregleda odoh opet u apoteku i kupim test on pozitivan ...da cujem sta vi mislite dali da vjerujem testovima ili doktorici....help i treci test napravila 28.04 isto pzitivan

stvari stoje ovako u subotu mi se pojavila mala sukrvica, i otisla sam na ginekologiju u rijeku , doktor je rekao da to nije opasno, i poslo me vaditi betu koju idem sutra izvaditi, na ultra je vidio malu crnu tockicu za koju misli da je to pocetak pocetka trudnoce, ali da ce beta sve reci, joj bojim se jutos napravila i 6 ili 7 test takoder je pozitivan

kod mene se postepeno javlja sukrvica nije obilno, primjetim na toalet papiru i nije uvjek na par navrata u jednom danu nista me ne boli i osjecam se ok to mi traje od petka, u utorak ponovo vadim betu , jucer je bila 176 i uspjela se viditi mala crna tockica u maternici

Otocanka

Prema svemu sudeći, trudna si! Samo je pitanje da li želiš zadržati tu trudnoću? Ja sam se jučer jako prevarila i ipak sam napravila ab, vjeruj mi, zbog ničega u životu ne žalim kao zbog toga. Dakle, dobro razmisli o svemu. Čim ti je Bhcg toliko povišen, trudnoća je pozitivna, jer taj hormon izlučuje posteljica. Dobro, neću se više miješati u doktorski posao. Ja sam zatražila stručno mišljenje na ovom forumu, ali ga na žalost, nisam dobila, pa sam zato i išla tebi reći što ja znam o tome. Pozdrav.

didy

znam u 4 sam tjednu i naravno da zelim tu bebu ali bojim se spontanog zbog te sukrvice, hvala na javljanju, zelim ti svako dobro

Otocanka

Nemaš se čega bojati, kod nekih žena je normalno da u ranom stadiju trudnoće dođe do lagane sukrvice. Malo miruj, i sve će biti u redu. Javi kao napreduje bebać. Sretno!

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Ako se smijem uključiti, također bi imalo smisla ponoviti BHCG za dva dana od prvog i UZV za tjedan dana kako Vam je savjetovala Vaša doktorica.

didy

doktore naravno da se mozete prikljuciti, u subotu kod mene nastao spontani, danas 15.05 bila na kontroli samnom sve ok cak je ostalo i nesto malo bete 13.7 ali nazalost nema vise moje tockice

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
vrlo žalim zbog nesretnog ishoda, ali preporučujem da za 3-4 mjeseca, ukoliko ste za trudnoću zaiteresirani, pokušate ponovo.