Pretraživanje


.11.5400, 23.11. 5640). Pedijatrica misli da je problem da previše jede i da je dobio previše kila u mjesec dana. On jednostavno pita toliku količinu hrane i ne smiri se ako je ne dobije. Inače mi se čini kao


Trudnica 28 +3 . U 23 tjednu sam bila hospitalizirana zbog manjka plodne vode,terapija sumamed i ampicilin. Brisevi uredni. Nije nadjena upala.Voda se vratila,beba je u redu i pustena sam kuci


moram biti iskrena, u ove tri sedmice bile su mozda 2-3 noci lose, ostalo zanemarivo. LP, Neda



Postovani dr, Moja sestomjesecna djevojcica ima atopijski dermatitis. Vec od 2-3 mj vidjela se sklonost u obliku suhe koze i svrbeza, a onda je negdje sa 4 mjeseca izbio i prvi osip. Radilo se o


i onda jede mlijeko (250ml), opet zaspi i opet je moram buditi oko 20h da bi večerala kašicu. Tek onda se razigra i ne pokazuje znakove umora do 1-2 u noći. Zadnja bočica u danu je oko 23h. Razumijem


nakon toga za 15 dana ponovno bolnica. Početak je bilo malo curenje iz nosa, kašalj iz čega se razvije doslovno za 2-3 sata otežano disanje,hroptanje i onda ponovno inhalacije koje popuste stanje za nekih


adolescentne psihijatrije. Dijagnosticirane su mu F41.9 anksiozni poremećaj, F23.9 akutni i prolazni psihotični poremećaj te Z61 teškoće vezane uz negativne događaje u djetinjstvu. Na početku 2.mjeseca počeo je


do vremena kad ju je kirurg naručio za operaciju 23.6. vidjevši nalaz kardiologa a i brine me da li je prema palpacijskom nalazu znači da se npl.proces proširio na kožu ( da li je riječ o T4 stadiju


Poštovani, Molim Vas za pomoc. Trudnica sam, 23. nedelje trudnoce. Prije tacno mjesec dana pokupila sam virus koji trenutno hara, sezonski grip ili sta god, te sam kao posljedicu dobila upalu