Kontracepcija

Da li postoji mogucnost trudnoce`?

dejanna

Dragi doktore, molim vas da mi brzo odgovorite, jako sam zabrinut. Dakle, sa devojkom sam imao ajde da kežemo seks, ona je bila nevina i ja sam ušao u nju bez zaštite i probio sam je, posle je rekla da je to boli, izvadio sam, otišao sam do wc-a, pišao i oprao moj polni organ vodom, kada sam sve to uradio posle 10 minuta samo opet probali i imali smo sexusalni odnos od nekih 3-4 minuta, nisam bio ni blizu svršavanja, izvadio sam i tek nakon nekih 15 minuta sam svršio napolju. Da li može da zatrudni moja devojka ovim opisanim slučajem?

vod6758

Moja djevojka je zaboravila popiti kontracepcijsku tabletu dana 20.12 u 20:00 h kao i inače. Sljedeću je popila sutradan 21.12 u 14:00 h, znači 18 sati je prošlo. Sljedeću je rekla da će popiti isti dan u 20:00 h. To je u redu? Postoje li kakve posljedice zbog toga? Hoće li joj hormoni podivljati ili nešto?
Isto tako, imali smo seksualni odnos u petak 18.12. oko 22:00 h te sam ejakulirao u nju. Postoji li mogućnost trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dejana prema opisanom neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vod šansa za trudnoćom postoji no nije velika. Dalje odnosi uz dodatnu zaštitu.

vod6758

Koliko dugo treba trajati dodatna zaštita?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tjedan dana.

dejanna

Dragi doktore, a ako je u takvom odnosu došlo do lučenja preejakulata, da li može doći do trudnoće. Čuo sam svašta vezano za to pa zato pitam. Hvala.

Luciley

Postovani,
Imam jedno pitanje, ukoliko sam zadnju pilulu iz pakovanja popila npr. jucer navecer, a danas sam imala spolni odnos i partner je svrsio u mene. Jesam li zasticena ili postoji mogcnost trudnoce ?
Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dejan pročitajte topic o predejakulatu jer nisam siguran da znate što je predejakulat.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Luciley zaštićena ste.

Bojana266994

Postovani doktore.. Juce sam zaborvila popiti 19tu pilulu za kontracepciju koju sam trebala popiti u 16h. Nakon toga sam imala odnos sa partnerom gde je on zavrsio u mene. Tabletu sam popila tek jutros u 9 sati, znaci nakon 17 casova. I popila sam redovnu danas u 16h. Interesuje me postoji li sansa za trydnocom i da li trebam uzeti tabletu za dan posle? Kao i to da li trebam praviti sedmodnevnu pauzu sa tabletama ili odmah nastaviti sa drugom kutijom jer sam tabletu zaboravila u trecoj nedelji. Hvala Unapred. Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće. Uzimajte do kraja blistera i sedmodnevna pauza pa drugi blister.

matea22

Postovanje! Situacija je sljedeca; zadnju mjesecnicu sam imala 15.12. Ciklusi su mi od 28-30 dana. 30.12. bila sam na jednoj zabavi di je bio i moj bivsi sa kojim sam biila dugo godina, i dugo godina se nismo vidjeli, i trenutak nostalgije i par casica vise doveo nas je u krevet. Imali smo zasticen odnos i ejakulaciju u kondom izvan mene. Obrisali smo se vlaznim maramicama i nakon pola sata raspravljajuci kako nam to nije trebalo, jer smo oboje zauzeti, ja u dugoj vezi, on u braku, strasti su opet buknule i poceli smo se trljat jedan i drugoga, penis ako je i bio u mojoj vagini u nekom vremenu, bio je ma niti pola centimetra. Dalje nisam htjela ic jer su mi bili plodni dani. Kad sam se odmakla, osjetila sam da mu je vrh penisa lagano vlazan, i sad sam u brizi dal je ta vlaznost od mene i od njega. Uzmimo u obzir da je os njega, kolika je mogucnost trudnoce?!? Znaci vlazan vrh penisa, ne mokar. Hvala unaprijed na odgovoru, pojest ce me vlastita savjest zbog samog dogadjaja a kamo li da sam i nedaj Boze trudna sa njim!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da neće doći do trudnoće. No to možete znati samo vi i partner.

noncek.1

Poštovanje,
zadnja mjesečnicu sam imala 15.2. krvarenje je stalo 20.2.. 20.2. navečer sam imala spolni odnos nakon čega je pukao kondom i ispostavilo se kao da je svršio u mene. Istog trenutka sam otišla u wc i mokrila sam. Kolika je mogućnost od trudnoće?
Hvala unaprijed, lijep pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su redoviti ciklusi na godišnjoj razini , neplodni su dani pa neće doći do trudnoće.

b3008

Postovani doktore. Jucer 13 dan ciklusa sam imala peting s deckom ja sam bila u gacicama on u boksericama i sorcu. Bili smo vlazni jeli moguce da je ista proslo kroz tkaninu. Nakon toga me je dirao po vagini no nije gurao prste unutra posto sam nevina sto ako je slucajno nesto bilo na njegovim prstima jesam li mogla ostat trudna. tek poslje sam ga ja zadovoljavala i onda je svrsio ni blizu moje vagine.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nećete ostati trudna. Educirajte se.

Tanjatanja

Da li je moguce da sam trudna ako je decko stavio kondom prvo na pigresnu stranu a zatim na pravu? Doslo je do dodira ali sam nevina

Golf3

Pozdrav,
Imao sam sex sa djevojkom prije menstruacije. Koristilismo zastitu i nije bilo ejakulacije. Curi je bilo prvi put ali smo nakon toga imali jos dva put odnose sa zastitom i ejakulirao sam joj na trbuh.evo sad joj kasni menstruacija dva dana. Zanina me dali je razlog kasnjenja prvi put ili je neki drugi razlog.