Bolne kvržice oko vaginalnog otvora

LekoA1

Poštovanje,
nakon seksualnog odnosa sa dečkom pojavile su mi se bolne kvržice oko vaginalnog otvora. Veoma su male, ali užasno bolne na dodir i prilikom hodanja/ležanja/sjedenja. Seks je bio sa kondomom i ovo nam nije prvi put. Pri tome sam dobila mjesečnicu, što mi dodatno iritira već iritirano područje. Zanima me što to može biti i da li je opasno? Velika Vam hvala.

LekoA1

Zaboravila sam reći i da me užasno peče pri uriniranju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno imate upalu mjehura. Ne mogu znati o čemu se radi? Moguće je da se radi o genitalnom herpesu. Posjetite obavezno ginekologa.