bolovi u donjem desnom dijelu trbuha

tinika36

Postovani
Vec nekoliko dana osjecam bolove u donjem lijevom dijelu trbuha i nekoliko puta mi je bilo slabo,isla sam na ultrazvuk i vađenje krvi i mokrace .ultrazvuk je pokazao da je sve u redu ali u mokraci imam puno mikroorganizama..boli li me zbog tih mikroorganizama ili?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je uzrok upala u mokraćnom sustavu. Javite se obiteljskom liječniku za terapiju.