dabroston

pipi

Moja mama je u 60 godini života.
Do sad je imala redovne menstualne cikluse.

Međutim u zadnjih mjesec dana joj se desilo da je krvarila 10 dana i onda nakon 10 dana ponovno i opet nakon 10 dana tako da je praktički skoro stalno krvarila i javila se svoj liječniku.

Oni joj je prepisao Dabroston tablete sa namjerom da joj pomognu međutim one su joj nakon 10 dana uzimanja kako joj je liječnik prepisao izazvale jako obilno krvarenje nakon kojeg je završila u bolnici na kiretaži.

Šta bi joj vi daljne preporučili, da joj se ista situacija ne ponovi

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovani,
za mamu bi svakako bilo uputno da napravi kontrolni UZV pregled ne duže od dva mjeseca po zahvatu. Daljnji postupak će ovisiti o tom nalazu.