Delovanje Escapelle

mazaluce

Poštovani,
da li je krvarenje 11 dana nakon uzimanja escapelle tablete znak da je ona delovala?
Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko se radi o menstruaciji to je siguran znak da je tableta djelovala.

mazaluce

Krvarenje je trajalo 4 dana.Da li je to onda bila menstruacija?

mazaluce

Poštovani,molim Vas za odgovor.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
to je bila menstruacija.

mazaluce

Hvala Vam puno na odgovoru.

mazaluce

Poštovani,
jel to onda znaci da je tableta delovala?

Ivo Balenović, dr. med.

Da.

mazaluce

Hvala Vam na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

Kokosinjac

Popila sam escapelle tabletu malo vise nakon 24h .
Posle popijene tablete nakon 25 min doslo je do dijareje. Nakon toga par minuta sam osetila mucninu i bolove u stomaku kao i vrtoglavicu da li je tableta ipak delovala iako je doslo do dijareje . Rizican odnos je bio 15.11 a tableta je popijena 16.11.Ovulacija bi trebala da nastupi 17.11, poslednji ciklus je bio 29.10 a sledeca treba da nastupi 30.11 stim da je meni neredovna i nikada ne znam tacno dobijam izmedju 29 i 33 dana ..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, Escapelle sprječava oko 84% trudnoća. Ukoliko ste imali 1x dijareju, to ne bi trebalo smanjiti uobičajenu učinkovitost.