dojenje i menstruacija

simona11

Postovani,rodila sam prije 6 tjedana.lohije su mi jako dugo trajale,prije par dana je sve stalo i jucer sam pocela krvariti.Da li je stvarno moguce da sam dobila menstruaciju iako iskljucivo dojim,kroz dan svaka dva sata nekad u cesce i nocu takodjer svaka 3,4 sata?da li je to menstruacija ili?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom moglo bi se raditi o menstrualnom krvarenju.

simona11

Hvala na odgovoru..Zanima me još da li je moguće da mi se to krvarenje pojavilo radi toga sto sam pocela vjezbati nakon 6tj jer mi traje već 8 dana.Jutros mi se pocelo smanjivati i opet se pojacalo nakon vjezbi.Mogu li možda vježbe produziti menstruacijsko krvarenje ili ga pojacati ako je uopce u pitanju menstruacija? Hvala na razumijevanju, imala sam dogovoren pregled kod ginekologa prosli tjedan ali sam ga odgodila radi spomenutog krvarenja.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. Sugeriram pregled i UZV.