Duga menstruacija

Mayita

Poštovani.
Dakle imam 17 godina,spolnih odnosa nisam imala,ali ono sto me muči jest moja menstruacija..
Menstruacija mi je uvijek bila redovita znala je kasnit dan dva sasvim normalno,ali eto od 24.10 do 2.11 sam imala menstruaciju te mi je prestala i opet sam dobila 8.11 i jos uvijek traje..
Kod ginekologa sam bila prvenstveno sto sam se zalila na bolove lijevog jajnika te mi je rekao kada je obavio ultrazvuk da je sve uredu,ali morala sam vadit cijelu krvnu sliku..nalaze jos cekam.Moram i urin dat,sli dakle ne mogu jrt imam menstruaciju i ne znam kada ce mi prestati.
Iako mi je u pocetku bio samo smeđkast iscjedak pa malo jaka crvena boja krvi s ugrušcima..Ne znam o cemu se radi i jako sam zabrinuta...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na osnovu iznesenog ne mogu znati o čemu se radi. Bili ste na pregledu, što niste pitali svog ginekologa o čemu bi se moglo raditi.
Nešto od ovih krvarenja svakako nije menstruacija.